Linka 434
Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 434 autobus (Aktualizováno)
434 autobus (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) má 11 zastávek odjíždí z Havířov, Pr. Suchá, Globus a končí v Havířov, Podlesí, Aut. Nádr..
Vyberte 434 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Havířov, Podlesí, Aut. Nádr. (11 zastávek)
Havířov, Pr. Suchá, Globus
Havířov, Město, Nemocnice
Havířov, Město, Obchodní Dům
Havířov, Město, Střed
Havířov, Město, Jitřenka
Havířov, Město, Žákovská
Havířov, Podlesí, Rušná
Havířov, Podlesí, Bezručova
Havířov, Podlesí, Merkur
Havířov, Podlesí, Okrajová U Garáží
Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.
434 Často kladené dotazy
V kolik začne 434 autobus fungovat?
Služby na 434 autobus začínají v 08:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 434 autobus fungovat?
Služby na 434 autobus končí v 18:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 434 autobus?
Kdy přijde linka Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 434 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 434. autobus zastávka.
434 autobus Jízdní řád
434 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 08:10 - 18:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:10 - 18:10 | 60 |
út | 08:10 - 18:10 | 60 |
st | 08:10 - 18:10 | 60 |
čt | 08:10 - 18:10 | 60 |
pá | 08:10 - 18:10 | 60 |
so | 08:10 - 18:10 | 60 |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 434 (od Havířov, Pr. Suchá, Globus), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 434 v reálném čase. (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 434 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 434 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
434 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 434 autobus cesty je Havířov, Pr. Suchá, Globus a poslední zastávka je Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.. 434 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 434 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 434 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 434 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 434 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 434 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 434 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 434, v Ostrava
434 - Alternativní cíle
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 407 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, M. Pujmanové/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 406 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 414 - Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 415 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 512 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 514 - Ráj – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 520 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 505 - Lutyně – Zbytky – Rychvald, rozc. – Dolní Lutyně/ Jízdní řád
- 513 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 518 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 413 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Horní Suchá, konečná/ Jízdní řád
- 417 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Těrlicko, Hradiště, U Stonávky/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 517 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Lázně Darkov/ Jízdní řád