Linka 503
Orlová, Lazy, Důl Lazy
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 503 autobus (Aktualizováno)
503 autobus (Orlová, Lazy, Důl Lazy) má 16 zastávek odjíždí z Orlová, Město, Mezilesí a končí v Orlová, Lazy, Důl Lazy.
Přehled jízdního řádu 503 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:37. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 503 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Orlová, Lazy, Důl Lazy (16 zastávek)
Orlová, Město, Mezilesí
Orlová, Město, Dvě Hranice
Orlová, Lutyně, Výhoda
Orlová, Lutyně, Sts
Orlová, Lutyně, Nemocnice
Orlová, Lutyně, Střed
Orlová, Lutyně, Pošta
Orlová, Lutyně, Věžáky
Orlová, Poruba, Škola
Orlová, Poruba, Samoobsluha
Orlová, Poruba, Fojtství
Orlová, Město, Náměstí
Orlová, Město, Čerp. St.
Orlová, Lazy, Škola
Orlová, Lazy, Poliklinika
Orlová, Lazy, Důl Lazy
503 Často kladené dotazy
V kolik začne 503 autobus fungovat?
Služby na 503 autobus začínají v 04:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 503 autobus fungovat?
Služby na 503 autobus končí v 04:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 503 autobus?
Kdy přijde linka Orlová, Lazy, Důl Lazy autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Orlová, Lazy, Důl Lazy autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 503 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 503. autobus zastávka.
503 autobus Jízdní řád
503 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 04:37
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:37 | Jediný odjezd |
út | 04:37 | Jediný odjezd |
st | 04:37 | Jediný odjezd |
čt | 04:37 | Jediný odjezd |
pá | 04:37 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 503 (od Orlová, Město, Mezilesí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 503 v reálném čase. (Orlová, Lazy, Důl Lazy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 503 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 503 (Orlová, Lazy, Důl Lazy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
503 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 503 autobus cesty je Orlová, Město, Mezilesí a poslední zastávka je Orlová, Lazy, Důl Lazy. 503 (Orlová, Lazy, Důl Lazy) je v provozu během víkendy.
Další informace: 503 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 503 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 503 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 503 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 503 (Orlová, Lazy, Důl Lazy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 503 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 503, v Ostrava
503 - Alternativní cíle
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 406 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 408 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, žel. st. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 512 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 434 - Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 514 - Ráj – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 402 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Šenov, ČSAD – Albrechtice, žel. st. – Stonava, sídl. Nový svět/ Jízdní řád
- 520 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 505 - Lutyně – Zbytky – Rychvald, rozc. – Dolní Lutyně/ Jízdní řád
- 513 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 409 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 417 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Těrlicko, Hradiště, U Stonávky/ Jízdní řád
- 519 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Hranice – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 416 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád