Linka 612
Sokolnice, železniční stanice - Boleradice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 612 autobus (Aktualizováno)
612 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Boleradice a končí v K Nádraží 101.
Vyberte 612 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sokolnice, Železniční Stanice (19 zastávek)
Boleradice
Boleradice, U Kříže
Diváky, Samota
Diváky, Dolní Konec
Diváky, Obecní Úřad
Diváky, Dílny
Šitbořice, Na Kopci
Šitbořice, Nikolčická
Těšany
Těšany, U Váhy
Moutnice, Střed
Moutnice, U Fary
Nesvačilka
Žatčany, Náves
Žatčany, Škola
Žatčany, U Mlýna
Měnín, Rozcestí
Telnice
K Nádraží 101
612 Často kladené dotazy
V kolik začne 612 autobus fungovat?
Služby na 612 autobus začínají v 03:47 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 612 autobus fungovat?
Služby na 612 autobus končí v 19:17 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 612 autobus?
Kdy přijde linka Sokolnice, železniční stanice - Boleradice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sokolnice, železniční stanice - Boleradice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 612 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 612. autobus zastávka.
612 autobus Jízdní řád
612 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:47 - 22:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:47 - 22:17 | 8 - 120 |
út | 03:47 - 22:17 | 5 - 120 |
st | 03:47 - 22:17 | 8 - 120 |
čt | 03:47 - 22:17 | 5 - 120 |
pá | 03:47 - 22:17 | 8 - 120 |
so | 04:17 - 19:17 | 60 - 120 |
ne | 04:17 - 19:17 | 60 - 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 612 (od Boleradice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 612 v reálném čase. (Sokolnice, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 612 autobus
Ceny IDS JMK 612 (Sokolnice, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
612 (IDS JMK)
První zastávka 612 autobus cesty je Boleradice a poslední zastávka je K Nádraží 101. 612 (Sokolnice, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 612 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 69 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 612 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 612 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 612 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 612 (Sokolnice, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 612 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 612, v Brno
612 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- XR19 - Blansko, aut. st. - Hlavní nádraží
- 49 - Modřice, Olympia - Úzká
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- X49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 70 - Královo Pole, nádraží - Ořešín/ Jízdní řád
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád