Linka 617
Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 617 autobus (Aktualizováno)
617 autobus (Slaný,Aut.Nádr.) má 34 zastávek odjíždí z Kralupy N.Vlt., Obchodní Centrum (A) a končí v Slaný, Aut.Nádr. (15).
Vyberte 617 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Slaný,Aut.Nádr. (34 zastávek)
Kralupy N.Vlt., Obchodní Centrum (A)
Kralupy N.Vlt., Synthos (A)
Kralupy N.Vlt., Kulturní Dům (A)
Kralupy N.Vlt., Městský Úřad (A)
Kralupy N.Vlt., Žel.St. (2)
Kralupy N.Vlt., Městský Úřad (B)
Kralupy N.Vlt., Poliklinika (B)
Kralupy N.Vlt., Lobeč (B)
Nelahozeves, Lešany, Rozc. (B)
Nelahozeves, Lešany (A)
Nelahozeves (B)
Nelahozeves, U Nadjezdu (B)
Nelahozeves, Tukové Záv. (B)
Nelahozeves, U Kaštanu (B)
Veltrusy (B)
Nová Ves, Miřejovice, Most (A)
Nová Ves, Nové Ouholice (B)
Nová Ves (B)
Sazená (A)
Chržín, U Mostu (A)
Chržín (A)
Uhy (A)
Uhy, Zámek (A)
Velvary, Nové Uhy (A)
Velvary, Žel.St. (1)
Velvary, Nám. (A)
Velvary, Ješín (A)
Žižice, Luníkov (A)
Žižice, Nad Hřištěm (A)
Žižice, Vítov (A)
Slaný, Blahotice (A)
Slaný, Palackého (A)
Slaný, Šultysova (B)
Slaný, Aut.Nádr. (15)
617 Často kladené dotazy
V kolik začne 617 autobus fungovat?
Služby na 617 autobus začínají v 05:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 617 autobus fungovat?
Služby na 617 autobus končí v 04:47 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 617 autobus?
Kdy přijde linka Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 617 autobus společnosti ČSAD Slaný s.r.o. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba 617 autobus na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 617 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 617. autobus zastávka.
617 autobus Jízdní řád
617 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:14 - 04:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:14 - 04:47 | 57 - 170 |
út | 05:14 - 04:47 | 57 - 170 |
st | 05:14 - 04:47 | 57 - 170 |
čt | 05:14 - 04:47 | 57 - 170 |
pá | 05:14 - 18:45 | 57 - 120 |
so | 07:17 - 18:47 | 216 - 240 |
ne | 07:17 - 04:47 | 219 - 492 |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 617 (od Kralupy N.Vlt., Obchodní Centrum (A)), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 617 v reálném čase. (Slaný,Aut.Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 617 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 617 (Slaný,Aut.Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
617 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 617 autobus cesty je Kralupy N.Vlt., Obchodní Centrum (A) a poslední zastávka je Slaný, Aut.Nádr. (15). 617 (Slaný,Aut.Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 617 má 34 zastávek a celková doba cesty je zhruba 71 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 617 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 617 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 617 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 617 (Slaný,Aut.Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 617 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 617, v Praha
617 - Alternativní cíle
- 617 - Kralupy N.Vlt.,Obchodní Centrum / Jízdní řád
- 617 - Kralupy N.Vlt.,Žel.St. / Jízdní řád
- 617 - Kralupy N.Vlt.,Synthos / Jízdní řád
- 617 - Nová Ves / Jízdní řád
- 617 - Velvary,Nám. / Jízdní řád
- 617 - Nelahozeves,Lešany / Jízdní řád
- 617 - Nelahozeves,U Kaštanu / Jízdní řád
- 617 - Nelahozeves,Tukové Záv. / Jízdní řád
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 586 - Slaný - Drnek - Nové Strašecí - Řevničov/ Jízdní řád
- 592 - Slaný - Klobuky - Panenský Týnec/ Jízdní řád
- 596 - Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody/ Jízdní řád
- 590 - Vraný - Slaný - Nové Strašecí/ Jízdní řád
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 589 - Kvílice - Hořešovice - Líský/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád