Linka 638
Všeradice - Beroun - Skryje - Branov
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 638 autobus (Aktualizováno)
638 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Beroun, Autobusové Nádraží a končí v Koněprusy, Jeskyně.
Přehled jízdního řádu 638 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 14:10. Provozní dny tohoto týdne: Víkend.
Vyberte 638 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Koněprusy,Jeskyně (7 zastávek)
Beroun, Autobusové Nádraží
Beroun, Na Ratince
Tetín, U Rozvodny
Tetín
Koněprusy, U Hřbitova I
Koněprusy
Koněprusy, Jeskyně
638 Často kladené dotazy
V kolik začne 638 autobus fungovat?
Služby na 638 autobus začínají v 14:10 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 638 autobus fungovat?
Služby na 638 autobus končí v 14:10 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 638 autobus?
Kdy přijde linka Všeradice - Beroun - Skryje - Branov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Všeradice - Beroun - Skryje - Branov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 638 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 638. autobus zastávka.
638 autobus Jízdní řád
638 autobus cesta jezdí o víkendech. Pravidelný jízdní řád: 14:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 14:10 | Jediný odjezd |
ne | 14:10 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 638 (od Beroun, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 638 v reálném čase. (Koněprusy,Jeskyně) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 638 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 638 (Koněprusy,Jeskyně) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
638 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 638 autobus cesty je Beroun, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Koněprusy, Jeskyně. 638 (Koněprusy,Jeskyně) je v provozu během Víkend.
Další informace: 638 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 638 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 638 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 638 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 638 (Koněprusy,Jeskyně) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 638 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 638, v Praha
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 544 - Hořovice - Komárov - Zaječov/ Jízdní řád
- 764 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mcely/ Jízdní řád
- 688 - Mníšek pod Brdy - Nový Knín/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 310 - Praha,Zličín - Rudná,Zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 308 - Praha,Zličín - Nučice,Prokopská náves/ Jízdní řád
- 518 - Sedlčany - Prosenická Lhota - Křečovice/ Jízdní řád
- 767 - Mladá Boleslav - Kropáčova Vrutice - Dolní Slivno/ Jízdní řád
- 393 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 390 - Praha,Smíchovské nádraží - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- 727 - Mnichovo Hradiště - Dolní Krupá - Rokytá - Ralsko,Kuřivody/ Jízdní řád
- 639 - Hořovice - Hostomice - Dobříš/ Jízdní řád
- 338 - Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most/ Jízdní řád
- 488 - Příbram - Mirovice - Písek/ Jízdní řád
- 500 - Příbram - Krásná Hora nad Vltavou - Petrovice/ Jízdní řád
- 395 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 532 - Votice,Beztahov - Jankov,Bedřichovice/ Jízdní řád
- 726 - Mladá Boleslav - Nová Telib - Žerčice/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 486 - Sedlčany - Křepenice - Křečovice/ Jízdní řád