Linka 643
Hvězdlice, Nové Hvězdlice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 643 autobus (Aktualizováno)
643 autobus (Hvězdlice, Nové Hvězdlice) má 15 zastávek odjíždí z Bučovice, U Školy a končí v Hvězdlice, Nové Hvězdlice.
Vyberte 643 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hvězdlice, Nové Hvězdlice (15 zastávek)
Bučovice, U Školy
Bučovice, Dům Mládeže
Bučovice, Aut. St.
Bučovice, Železniční Stanice
Bučovice, Zdravotní Středisko
Bučovice, Vícemilice
Nevojice, Točna
Nesovice, Čerpací Stanice
Nesovice, Železniční Stanice
Nesovice, Požární Zbrojnice
Milonice
Uhřice, Rozcestí
Uhřice, Na Návsi
Hvězdlice, Nové Hvězdlice, Rozcestí
Hvězdlice, Nové Hvězdlice
643 Často kladené dotazy
V kolik začne 643 autobus fungovat?
Služby na 643 autobus začínají v 04:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 643 autobus fungovat?
Služby na 643 autobus končí v 13:06 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 643 autobus?
Kdy přijde linka Hvězdlice, Nové Hvězdlice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hvězdlice, Nové Hvězdlice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 643 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 643. autobus zastávka.
643 autobus Jízdní řád
643 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:35 - 16:06
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:35 - 16:06 | 150 - 326 |
út | 04:35 - 16:06 | 150 - 326 |
st | 04:35 - 16:06 | 150 - 326 |
čt | 04:35 - 16:06 | 150 - 326 |
pá | 04:35 - 16:06 | 150 - 326 |
so | 09:06 - 13:06 | 120 |
ne | 09:06 - 13:06 | 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 643 (od Bučovice, U Školy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 643 v reálném čase. (Hvězdlice, Nové Hvězdlice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 643 autobus
Ceny IDS JMK 643 (Hvězdlice, Nové Hvězdlice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
643 (IDS JMK)
První zastávka 643 autobus cesty je Bučovice, U Školy a poslední zastávka je Hvězdlice, Nové Hvězdlice. 643 (Hvězdlice, Nové Hvězdlice) je v provozu během každý den.
Další informace: 643 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 32 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 643 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 643 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 643 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 643 (Hvězdlice, Nové Hvězdlice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 643 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 643, v Brno
643 - Alternativní cíle
- 643 - Nesovice, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 643 - Brankovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 643 - Hvězdlice, Nové Hvězdlice / Jízdní řád
- 643 - Nemochovice / Jízdní řád
- 643 - Nesovice, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 643 - Brankovice, Škola / Jízdní řád
- 643 - Brankovice, Motorest / Jízdní řád
- 643 - Uhřice, Na Návsi / Jízdní řád
- 643 - Chvalkovice / Jízdní řád
- 643 - Bučovice, Aut. St. / Jízdní řád
- 643 - Bučovice, Vícemilice / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 755 - Želeč, křižovatka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 531 - Hustopeče, autobusové nádraží - Pouzdřany, obecní úřad/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 405 - Zastávka, železniční stanice - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád