Linka 643
Nesovice, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 643 autobus (Aktualizováno)
643 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Bučovice, U Školy a končí v Nesovice, Železniční Stanice.
Vyberte 643 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nesovice, Železniční Stanice (8 zastávek)
Bučovice, U Školy
Bučovice, Dům Mládeže
Bučovice, Aut. St.
Bučovice, Zdravotní Středisko
Bučovice, Vícemilice
Nevojice, Točna
Nesovice, Čerpací Stanice
Nesovice, Železniční Stanice
643 Často kladené dotazy
V kolik začne 643 autobus fungovat?
Služby na 643 autobus začínají v 07:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 643 autobus fungovat?
Služby na 643 autobus končí v 13:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 643 autobus?
Kdy přijde linka Nesovice, Železniční Stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nesovice, Železniční Stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 643 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 643. autobus zastávka.
643 autobus Jízdní řád
643 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:05 - 13:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:05 - 13:25 | 380 |
út | 07:05 - 13:25 | 380 |
st | 07:05 - 13:25 | 380 |
čt | 07:05 - 13:25 | 380 |
pá | 07:05 - 13:25 | 380 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 643 (od Bučovice, U Školy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 643 v reálném čase. (Nesovice, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 643 autobus
Ceny IDS JMK 643 (Nesovice, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
643 (IDS JMK)
První zastávka 643 autobus cesty je Bučovice, U Školy a poslední zastávka je Nesovice, Železniční Stanice. 643 (Nesovice, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 643 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 643 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 643 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 643 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 643 (Nesovice, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 643 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 643, v Brno
643 - Alternativní cíle
- 643 - Brankovice, Motorest / Jízdní řád
- 643 - Brankovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 643 - Brankovice, Škola / Jízdní řád
- 643 - Bučovice, Aut. St. / Jízdní řád
- 643 - Bučovice, U Školy / Jízdní řád
- 643 - Bučovice, Vícemilice / Jízdní řád
- 643 - Chvalkovice / Jízdní řád
- 643 - Hvězdlice, Nové Hvězdlice / Jízdní řád
- 643 - Nemochovice / Jízdní řád
- 643 - Nesovice, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 643 - Nevojice, Točna / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- N94 - Modřice, Olympia - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 47 - Staré Černovice - Úzká/ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 421 - Lukovany, točna - Střelice/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 611 - Sokolnice, železniční stanice - Lovčičky/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 57 - Pálavské náměstí - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád