Linka 663
Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 663 autobus (Aktualizováno)
663 autobus (Kyjov, Železniční Stanice) má 18 zastávek odjíždí z Hodonín, Autobusové Nádraží a končí v Kyjov, Železniční Stanice.
Vyberte 663 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kyjov, Železniční Stanice (18 zastávek)
Hodonín, Autobusové Nádraží
Hodonín, Brněnská
Hodonín, Sts
Dubňany, Škola
Dubňany, U Mlýna
Dubňany, Obchodní Dům
Dubňany, Kemp Josef
Milotice, Rozcestí
Svatobořice-Mistřín, Mlýn
Svatobořice-Mistřín, Mistřín
Svatobořice-Mistřín, Škola
Svatobořice-Mistřín, Kulturní Dům
Svatobořice-Mistřín, Restaurace
Svatobořice-Mistřín, Textilka
Svatoborská 78
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, POD Nemocnicí
Kyjov, Železniční Stanice
663 Často kladené dotazy
V kolik začne 663 autobus fungovat?
Služby na 663 autobus začínají v 04:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 663 autobus fungovat?
Služby na 663 autobus končí v 16:47 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 663 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 663 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 663. autobus zastávka.
663 autobus Jízdní řád
663 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 04:32 - 16:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:32 - 16:47 | 68 - 366 |
út | 04:32 - 16:47 | 68 - 366 |
st | 04:32 - 16:47 | 68 - 366 |
čt | 04:32 - 16:47 | 68 - 366 |
pá | 04:32 - 16:47 | 68 - 366 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 663 (od Hodonín, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 663 v reálném čase. (Kyjov, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 663 autobus
Ceny IDS JMK 663 (Kyjov, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
663 (IDS JMK)
První zastávka 663 autobus cesty je Hodonín, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Kyjov, Železniční Stanice. 663 (Kyjov, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 663 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 663 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 663 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 663 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 663 (Kyjov, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 663 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 663, v Brno
663 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 67 - Avion Shopping Park - Jundrov/ Jízdní řád
- 253 - Boskovice, 17. listopadu - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 64 - Chrlice, smyčka - Červený písek/ Jízdní řád
- 163 - Velká Bíteš, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 910 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 302 - Kamenolom - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- Š86 - Hlavní nádraží - Loosova/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 107 - Vyškov, Autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád