Linka 67
Avion Shopping Park - Jundrov
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 67 autobus (Aktualizováno)
67 autobus (Hlavní Nádraží) má 25 zastávek odjíždí z Jundrov a končí v Hlavní Nádraží.
Vyberte 67 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hlavní Nádraží (25 zastávek)
Jundrov
Optátova
Jundrovský Most
Vozovna Komín
Hlavní
Štursova
Rosického Náměstí
Přívrat
Záhřebská
Skácelova
Slovanské Náměstí
Husitská
Jungmannova
Kartouzská
Reissigova
Nc Královo Pole
Reissigova
Sportovní
Zimní Stadion
Schodová
Náměstí 28. Října
Moravské Náměstí
Janáčkovo Divadlo
Malinovského Náměstí
Hlavní Nádraží
67 Často kladené dotazy
V kolik začne 67 autobus fungovat?
Služby na 67 autobus začínají v 04:58 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 67 autobus fungovat?
Služby na 67 autobus končí v 22:55 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 67 autobus?
Kdy přijde linka Avion Shopping Park - Jundrov autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Avion Shopping Park - Jundrov autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 67 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 67. autobus zastávka.
67 autobus Jízdní řád
67 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 20:50 - 22:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:50 - 22:55 | 125 |
út | 20:50 - 22:55 | 125 |
st | 20:50 - 22:55 | 125 |
čt | 20:50 - 22:55 | 125 |
pá | 20:50 - 22:55 | 125 |
so | 04:58 - 22:55 | 30 |
ne | 04:58 - 22:55 | 30 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 67 (od Jundrov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 67 v reálném čase. (Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 67 autobus
Ceny IDS JMK 67 (Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
67 (IDS JMK)
První zastávka 67 autobus cesty je Jundrov a poslední zastávka je Hlavní Nádraží. 67 (Hlavní Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 67 má 25 zastávek a celková doba cesty je zhruba 26 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 67 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 67 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 67 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 67 (Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 67 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 67, v Brno
67 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád
- 411 - Velká Bíteš, PBS - Deblín, Pod cihelnou/ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 72 - Technologický park - Obřany, sídliště/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád