67
Jízdní řád 67 – Hlavní Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Jundrov | 20:50 | 22:55 |
Optátova | 20:50 | 22:55 |
Jundrovský Most | 20:51 | 22:56 |
Vozovna Komín | 20:52 | 22:57 |
Hlavní | 20:53 | 22:58 |
Štursova | 20:54 | 22:59 |
Rosického Náměstí | 20:55 | 23:00 |
Přívrat | 20:56 | 23:01 |
Záhřebská | 20:57 | 23:02 |
Skácelova | 20:59 | 23:04 |
Slovanské Náměstí | 21:00 | 23:05 |
Husitská | 21:01 | 23:06 |
Jungmannova | 21:02 | 23:07 |
Kartouzská | 21:03 | 23:08 |
Reissigova | 21:04 | 23:09 |
Nc Královo Pole | 21:05 | 23:10 |
Reissigova | 21:07 | 23:12 |
Sportovní | 21:08 | 23:13 |
Zimní Stadion | 21:09 | 23:14 |
Schodová | 21:10 | 23:15 |
Náměstí 28. Října | 21:11 | 23:16 |
Moravské Náměstí | 21:12 | 23:17 |
Janáčkovo Divadlo | 21:13 | 23:18 |
Malinovského Náměstí | 21:15 | 23:20 |
Hlavní Nádraží | 21:19 | 23:24 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Jundrov | 4:58 | 5:28 | 5:58 | 6:28 | 20:50 | 22:55 |
Optátova | 4:58 | 5:28 | 5:58 | 6:28 | 20:50 | 22:55 |
Jundrovský Most | 4:59 | 5:29 | 5:59 | 6:29 | 20:51 | 22:56 |
Vozovna Komín | 5:00 | 5:30 | 6:00 | 6:30 | 20:52 | 22:57 |
Hlavní | 5:01 | 5:31 | 6:01 | 6:31 | 20:53 | 22:58 |
Štursova | 5:02 | 5:32 | 6:02 | 6:32 | 20:54 | 22:59 |
Rosického Náměstí | 5:03 | 5:33 | 6:03 | 6:33 | 20:55 | 23:00 |
Přívrat | 5:04 | 5:34 | 6:04 | 6:34 | 20:56 | 23:01 |
Záhřebská | 5:05 | 5:35 | 6:05 | 6:35 | 20:57 | 23:02 |
Skácelova | 5:07 | 5:37 | 6:07 | 6:37 | 20:59 | 23:04 |
Slovanské Náměstí | 5:08 | 5:38 | 6:08 | 6:38 | 21:00 | 23:05 |
Husitská | 5:09 | 5:39 | 6:09 | 6:39 | 21:01 | 23:06 |
Jungmannova | 5:10 | 5:40 | 6:10 | 6:40 | 21:02 | 23:07 |
Kartouzská | 5:11 | 5:41 | 6:11 | 6:41 | 21:03 | 23:08 |
Reissigova | - | - | - | - | 21:04 | 23:09 |
Nc Královo Pole | - | - | - | - | 21:05 | 23:10 |
Reissigova | 5:12 | 5:42 | 6:12 | 6:42 | 21:07 | 23:12 |
Sportovní | 5:13 | 5:43 | 6:13 | 6:43 | 21:08 | 23:13 |
Zimní Stadion | 5:14 | 5:44 | 6:14 | 6:44 | 21:09 | 23:14 |
Schodová | 5:15 | 5:45 | 6:15 | 6:45 | 21:10 | 23:15 |
Náměstí 28. Října | 5:16 | 5:46 | 6:16 | 6:46 | 21:11 | 23:16 |
Moravské Náměstí | 5:17 | 5:47 | 6:17 | 6:47 | 21:12 | 23:17 |
Janáčkovo Divadlo | 5:18 | 5:48 | 6:18 | 6:48 | 21:13 | 23:18 |
Malinovského Náměstí | 5:20 | 5:50 | 6:20 | 6:50 | 21:15 | 23:20 |
Hlavní Nádraží | 5:24 | 5:54 | 6:24 | 6:54 | 21:19 | 23:24 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 67 (Hlavní Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 67, Hlavní Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Jundrov stanice do Hlavní Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.