Linka 672
Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 672 autobus (Aktualizováno)
672 autobus (Kyjov, Čsad) má 2 zastávek odjíždí z Kyjov, Aut. St. a končí v Kyjov, Čsad.
Přehled jízdního řádu 672 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:50. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 672 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kyjov, Čsad (2 zastávek)
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, Čsad
672 Často kladené dotazy
V kolik začne 672 autobus fungovat?
Služby na 672 autobus začínají v 05:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 672 autobus fungovat?
Služby na 672 autobus končí v 05:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 672 autobus?
Kdy přijde linka Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 672 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 672. autobus zastávka.
672 autobus Jízdní řád
672 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:50 | Jediný odjezd |
út | 05:50 | Jediný odjezd |
st | 05:50 | Jediný odjezd |
čt | 05:50 | Jediný odjezd |
pá | 05:50 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 672 (od Kyjov, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 672 v reálném čase. (Kyjov, Čsad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 672 autobus
Ceny IDS JMK 672 (Kyjov, Čsad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
672 (IDS JMK)
První zastávka 672 autobus cesty je Kyjov, Aut. St. a poslední zastávka je Kyjov, Čsad. 672 (Kyjov, Čsad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 672 má 2 zastávek a celková doba cesty je zhruba 4 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 672 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 672 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 672 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 672 (Kyjov, Čsad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 672 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 672, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 313 - Kuřim, železniční stanice - Lysice, škola točna/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 816 - Znojmo, autobusové nádraží - Drosendorf, Schulen/ Jízdní řád
- 815 - Znojmo, autobusové nádraží - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- 911 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 812 - Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- 42 - Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád