Linka 74
Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 74 autobus (Aktualizováno)
74 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Úan Zvonařka a končí v Újezd U Brna, Městský Úřad.
Vyberte 74 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Újezd U Brna, Městský Úřad (20 zastávek)
Úan Zvonařka
Železniční
Konopná
Komárov
Hněvkovského
Ráječek
Popelova
Ivanovické Náměstí
Glocova
Revoluční
Hanácká
Chrlická
Tuřany, Smyčka
Sokolnická
Sokolnice, Rozvodna
Sokolnice, Brněnská
Sokolnice, Obecní Úřad
Sokolnice, Železniční Stanice
Újezd U Brna, Revoluční
Újezd U Brna, Městský Úřad
74 Často kladené dotazy
V kolik začne 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus začínají v 04:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus končí v 22:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 74 autobus?
Kdy přijde linka Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 74 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 74. autobus zastávka.
74 autobus Jízdní řád
74 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:16 - 22:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:16 - 22:38 | 20 - 60 |
út | 04:16 - 22:38 | 20 - 60 |
st | 04:16 - 22:38 | 20 - 60 |
čt | 04:16 - 22:38 | 20 - 60 |
pá | 04:16 - 22:38 | 20 - 60 |
so | 04:51 - 22:38 | 37 - 120 |
ne | 04:51 - 22:38 | 37 - 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 74 (od Úan Zvonařka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 74 v reálném čase. (Újezd U Brna, Městský Úřad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 74 autobus
Ceny IDS JMK 74 (Újezd U Brna, Městský Úřad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
74 (IDS JMK)
První zastávka 74 autobus cesty je Úan Zvonařka a poslední zastávka je Újezd U Brna, Městský Úřad. 74 (Újezd U Brna, Městský Úřad) je v provozu během každý den.
Další informace: 74 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 45 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 74 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 74 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 74 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 74 (Újezd U Brna, Městský Úřad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 74 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 74, v Brno
74 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- N90 - Kohoutovice, hájenka - Ořešín/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- XS52 - Kobylí na Moravě - Zaječí, železniční stanice
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád