Linka 702
Hlavní Nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 702 autobus (Aktualizováno)
702 autobus ה má 21 zastávek odjíždí z Viničné Šumice, Točna a končí v Hlavní Nádraží.
Přehled jízdního řádu 702 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:23. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 702 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hlavní Nádraží (21 zastávek)
Viničné Šumice, Točna
Viničné Šumice, Psénky
Viničné Šumice, Hradská
Viničné Šumice, Obecní Úřad
Kovalovice, Dražka
Kovalovice, Obecní Úřad
Kovalovice, Na Kopci
Pozořice, Velké Lipky
Pozořice, Jezera
Pozořice, Náměstí
Sivice
Tvarožná, Sokolovna
Tvarožná
Tvarožná, Zemědělské Družstvo
Jiříkovice, Motorest Rohlenka
Šlapanice, Bedřichovice, Rozc.
Slatina, Sídliště
Černovičky
Tržní
Zvonařka
Hlavní Nádraží
702 Často kladené dotazy
V kolik začne 702 autobus fungovat?
Služby na 702 autobus začínají v 04:09 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 702 autobus fungovat?
Služby na 702 autobus končí v 23:23 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 702 autobus?
Kdy přijde linka Hlavní Nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hlavní Nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 702 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 702 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 702 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 702. autobus zastávka.
702 autobus Jízdní řád
702 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 23:23
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:23 | Jediný odjezd |
út | 23:23 | Jediný odjezd |
st | 04:09 - 23:24 | 1155 |
čt | 23:23 | Jediný odjezd |
pá | 23:23 | Jediný odjezd |
so | 04:09 - 23:24 | 1155 |
ne | 04:09 - 23:24 | 1155 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 702 (od Viničné Šumice, Točna), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 702 v reálném čase. (Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 702 autobus
Ceny IDS JMK 702 (Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
702 (IDS JMK)
První zastávka 702 autobus cesty je Viničné Šumice, Točna a poslední zastávka je Hlavní Nádraží. 702 (Hlavní Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 702 má 21 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 702 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 702 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 702 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 702 (Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 702 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 702, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- 640 - Rašovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 545 - Hustopeče, autobusové nádraží - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 152 - Blansko, aut. st. - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 304 - Kuřim, Podlesí, Pramen - Řečkovice, nádraží
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 450 - Jiřice u Miroslavi - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád