Linka 806
Znojmo, Přímětice, Točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 806 autobus (Aktualizováno)
806 autobus ה má 18 zastávek odjíždí z Znojmo, Vančurova Dps a končí v Znojmo, Přímětice, Točna.
Vyberte 806 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Znojmo, Přímětice, Točna (18 zastávek)
Znojmo, Vančurova Dps
Znojmo, Jarošova
Znojmo, Nám.Armády
Znojmo, Palackého
Znojmo, Lužická
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Nám.Republiky
Znojmo, Lužická
Znojmo, Nám.Komenského
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně
Znojmo, Přímětická, U Sirotčince
Znojmo, Přímětická, Učiliště
Znojmo, Přímětická, Resslova
Znojmo, Přímětická, Rozc.K Měst.Lesíku
Znojmo, Přímětice, Slunečná
Znojmo, Přímětice, Sklostroj
Znojmo, Přímětice, Sklep
Znojmo, Přímětice, Točna
806 Často kladené dotazy
V kolik začne 806 autobus fungovat?
Služby na 806 autobus začínají v 05:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 806 autobus fungovat?
Služby na 806 autobus končí v 18:58 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 806 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, Přímětice, Točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, Přímětice, Točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 806 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 806. autobus zastávka.
806 autobus Jízdní řád
806 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:37 - 19:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:37 - 19:05 | 50 - 120 |
út | 05:37 - 19:05 | 50 - 120 |
st | 05:37 - 19:05 | 50 - 120 |
čt | 05:37 - 19:05 | 50 - 120 |
pá | 05:37 - 19:05 | 50 - 120 |
so | 06:58 - 18:58 | 120 |
ne | 06:58 - 18:58 | 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 806 (od Znojmo, Vančurova Dps), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 806 v reálném čase. (Znojmo, Přímětice, Točna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 806 autobus
Ceny IDS JMK 806 (Znojmo, Přímětice, Točna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
806 (IDS JMK)
První zastávka 806 autobus cesty je Znojmo, Vančurova Dps a poslední zastávka je Znojmo, Přímětice, Točna. 806 (Znojmo, Přímětice, Točna) je v provozu během každý den.
Další informace: 806 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 806 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 806 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 806 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 806 (Znojmo, Přímětice, Točna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 806 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 806, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 340 - Lomnice, škola - Doubravník, náměstí/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 72 - Obřany, sídliště - Technologický park/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Mariánské náměstí/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 65 - Technologický park - Řečkovice, nádraží/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád