Linka 807
Znojmo, Přímětice, Točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 807 autobus (Aktualizováno)
807 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Znojmo, Autobusové Nádraží a končí v Znojmo, Přímětice, Točna.
Vyberte 807 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Znojmo, Přímětice, Točna (12 zastávek)
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Nám.Republiky
Znojmo, Nám.Komenského
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně
Znojmo, Přímětická, U Sirotčince
Znojmo, Přímětická, Učiliště
Znojmo, Přímětická, Resslova
Znojmo, Přímětická, Rozc.K Měst.Lesíku
Znojmo, Přímětice, Slunečná
Znojmo, Přímětice, Sklostroj
Znojmo, Přímětice, Sklep
Znojmo, Přímětice, Točna
807 Často kladené dotazy
V kolik začne 807 autobus fungovat?
Služby na 807 autobus začínají v 07:07 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 807 autobus fungovat?
Služby na 807 autobus končí v 19:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 807 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, Přímětice, Točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, Přímětice, Točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 807 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 807. autobus zastávka.
807 autobus Jízdní řád
807 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:07 - 19:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:07 - 19:44 | 30 - 60 |
út | 07:07 - 19:44 | 30 - 60 |
st | 07:07 - 19:44 | 30 - 60 |
čt | 07:07 - 19:44 | 30 - 60 |
pá | 07:07 - 19:44 | 30 - 60 |
so | 10:07 - 20:07 | 120 - 240 |
ne | 10:07 - 20:07 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 807 (od Znojmo, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 807 v reálném čase. (Znojmo, Přímětice, Točna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 807 autobus
Ceny IDS JMK 807 (Znojmo, Přímětice, Točna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
807 (IDS JMK)
První zastávka 807 autobus cesty je Znojmo, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Znojmo, Přímětice, Točna. 807 (Znojmo, Přímětice, Točna) je v provozu během každý den.
Další informace: 807 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 807 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 807 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 807 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 807 (Znojmo, Přímětice, Točna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 807 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 807, v Brno
807 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 271 - Velké Opatovice, aut.st. - Letovice, Kochov/ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 643 - Bučovice, u školy - Brankovice, škola/ Jízdní řád
- 836 - Lechovice, obecní úřad - Hodonice, střed/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 72 - Obřany, sídliště - Technologický park/ Jízdní řád
- N93 - Komín, sídliště - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- 710 - Blažovice, hostinec - Šlapanice, Riegrova/ Jízdní řád