Linka 812
Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 812 autobus (Aktualizováno)
812 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Znojmo, Autobusové Nádraží a končí v Křepice.
Přehled jízdního řádu 812 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:41. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 812 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Křepice (13 zastávek)
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně
Znojmo, Přímětická, Resslova
Znojmo, Městský Lesík
Únanov, Závod
Únanov, Obecní Úřad
Plaveč
Němčičky
Němčičky, Rozcestí
Rudlice, U Pomníku
Mikulovice, Škola
Mikulovice, Náměstí
Křepice
812 Často kladené dotazy
V kolik začne 812 autobus fungovat?
Služby na 812 autobus začínají v 06:41 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 812 autobus fungovat?
Služby na 812 autobus končí v 06:41 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 812 autobus?
Kdy přijde linka Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 812 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 812. autobus zastávka.
812 autobus Jízdní řád
812 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:41 | Jediný odjezd |
út | 06:41 | Jediný odjezd |
st | 06:41 | Jediný odjezd |
čt | 06:41 | Jediný odjezd |
pá | 06:41 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 812 (od Znojmo, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 812 v reálném čase. (Křepice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 812 autobus
Ceny IDS JMK 812 (Křepice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
812 (IDS JMK)
První zastávka 812 autobus cesty je Znojmo, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Křepice. 812 (Křepice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 812 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 39 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 812 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 812 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 812 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 812 (Křepice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 812 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 812, v Brno
812 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- 545 - Hustopeče, autobusové nádraží - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 304 - Kuřim, Podlesí - Řečkovice, nádraží/ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád