Linka 830
Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 830 autobus (Aktualizováno)
830 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Lesná, Penzion a končí v Korolupy.
Přehled jízdního řádu 830 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:16. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 830 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Korolupy (20 zastávek)
Lesná, Penzion
Lesná, U Vodní Nádrže
Lesná, Statek
Šumná, Obecní Úřad
Šumná, Kaplička
Štítary, Škola
Štítary, Obecní Úřad
Štítary, Odbočka Na Pláž
Štítary, Úpravna Vody
Zálesí, Požární Zbrojnice
Zálesí, Rozcestí
Chvalatice
Bítov, Rozcestí
Bítov, Náměstí
Bítov, Most
Bítov, Hrad Cornštejn
Vysočany, Most
Vysočany, Prodejna
Oslnovice, Váha
Korolupy
830 Často kladené dotazy
V kolik začne 830 autobus fungovat?
Služby na 830 autobus začínají v 05:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 830 autobus fungovat?
Služby na 830 autobus končí v 05:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 830 autobus?
Kdy přijde linka Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 830 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 830. autobus zastávka.
830 autobus Jízdní řád
830 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:16
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:16 | Jediný odjezd |
út | 05:16 | Jediný odjezd |
st | 05:16 | Jediný odjezd |
čt | 05:16 | Jediný odjezd |
pá | 05:16 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 830 (od Lesná, Penzion), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 830 v reálném čase. (Korolupy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 830 autobus
Ceny IDS JMK 830 (Korolupy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
830 (IDS JMK)
První zastávka 830 autobus cesty je Lesná, Penzion a poslední zastávka je Korolupy. 830 (Korolupy) je v provozu během víkendy.
Další informace: 830 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 61 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 830 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 830 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 830 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 830 (Korolupy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 830 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 830, v Brno
830 - Alternativní cíle
- 830 - Bítov, Náměstí / Jízdní řád
- 830 - Dešná / Jízdní řád
- 830 - Lesná, Penzion / Jízdní řád
- 830 - Lubnice, U Kostela / Jízdní řád
- 830 - Lubnice, Škola / Jízdní řád
- 830 - Uherčice, U Parku / Jízdní řád
- 830 - Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel / Jízdní řád
- 830 - Vratěnín / Jízdní řád
- 830 - Štítary, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 830 - Šumná, Obecní Úřad / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N90 - Kohoutovice, hájenka - Ořešín/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád