Linka 902
Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 902 autobus (Aktualizováno)
902 autobus (Hodonín, Železniční Stanice) má 9 zastávek odjíždí z Hodonín, Nesyt, Farma a končí v Hodonín, Železniční Stanice.
Vyberte 902 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hodonín, Železniční Stanice (9 zastávek)
Hodonín, Nesyt, Farma
Hodonín, K Zahradám
Hodonín, Ústřední Dílny
Hodonín, Eho
Hodonín, Kulturní Dům
Hodonín, Annenská
Hodonín, Masarykovo Náměstí, Pojišťovna
Hodonín, Rodinova
Hodonín, Železniční Stanice
902 Často kladené dotazy
V kolik začne 902 autobus fungovat?
Služby na 902 autobus začínají v 05:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 902 autobus fungovat?
Služby na 902 autobus končí v 16:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 902 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 902 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 902. autobus zastávka.
902 autobus Jízdní řád
902 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:30 - 16:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:30 - 16:05 | 60 - 270 |
út | 05:30 - 16:05 | 60 - 270 |
st | 05:30 - 16:05 | 60 - 270 |
čt | 05:30 - 16:05 | 60 - 270 |
pá | 05:30 - 16:05 | 60 - 270 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 902 (od Hodonín, Nesyt, Farma), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 902 v reálném čase. (Hodonín, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 902 autobus
Ceny IDS JMK 902 (Hodonín, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
902 (IDS JMK)
První zastávka 902 autobus cesty je Hodonín, Nesyt, Farma a poslední zastávka je Hodonín, Železniční Stanice. 902 (Hodonín, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 902 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 15 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 902 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 902 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 902 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 902 (Hodonín, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 902 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 902, v Brno
902 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 403 - Labská - Omice, samoobsluha/ Jízdní řád
- 832 - Pavlice, na kopci - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 302 - Kamenolom - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 543 - Hustopeče, autobusové nádraží - Šakvice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 350 - Řikonín, železniční stanice - Milešín/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk/ Jízdní řád
- 514 - Blučina, náměstí - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 46 - Haškova - Erbenova/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, aut. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád