Linka 95
Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 95 tramvaj (Aktualizováno)
95 tramvaj (Ústřední Dílny Dp) má 54 stanic odjíždí z Vozovna Kobylisy a končí v Ústřední Dílny Dp.
Vyberte 95 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústřední Dílny Dp (54 zastávek)
Vozovna Kobylisy
Vozovna Kobylisy
Líbeznická
Březiněveská
Kobylisy
Ke Stírce
Okrouhlická
Vychovatelna
Bulovka
Vosmíkových
U Kříže
Libeňský Zámek
Divadlo POD Palmovkou
Palmovka
Krejcárek
Biskupcova
Nákladové Nádraží Žižkov
Nákladové Nádraží Žižkov
Olšanská
Olšanské Náměstí
Lipanská
Viktoria Žižkov
Hlavní Nádraží
Senovážné Náměstí
Jindřišská
Václavské Náměstí
Vodičkova
Lazarská
Karlovo Náměstí
Moráň
Botanická Zahrada
Albertov
Ostrčilovo Náměstí
Svatoplukova
Divadlo Na Fidlovačce
Otakarova
Nádraží Vršovice
Bohemians
Koh-I-Noor
Slavia - Nádraží Eden
Kubánské Náměstí
Průběžná
Strašnická
Vozovna Strašnice
Vinice
Solidarita
Zborov - Strašnické Divadlo
Limuzská
Nové Strašnice
Depo Hostivař
Malešická Továrna
Na Homoli
Ústřední Dílny Dp
Ústřední Dílny Dp
95 Často kladené dotazy
V kolik začne 95 tramvaj fungovat?
Služby na 95 tramvaj začínají v 23:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 95 tramvaj fungovat?
Služby na 95 tramvaj končí v 04:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 95 tramvaj?
Kdy přijde linka Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 95 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 95. tramvaj stanice.
95 tramvaj Jízdní řád
95 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 23:38 - 04:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
út | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
st | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
čt | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
pá | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
so | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
ne | 23:38 - 04:07 | 29 - 30 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 95 (od Vozovna Kobylisy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 95 v reálném čase. (Ústřední Dílny Dp) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 95 tramvaj
Ceny DPP 95 (Ústřední Dílny Dp) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
95 (DPP)
První zastávka 95 tramvaj cesty je Vozovna Kobylisy a poslední zastávka je Ústřední Dílny Dp. 95 (Ústřední Dílny Dp) je v provozu během každý den.
Další informace: 95 má 54 stanic a celková doba cesty je zhruba 71 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 95 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 95 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 95 sledovač tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 95 (Ústřední Dílny Dp) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 95 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 95, v Praha
95 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád