Linka L1
Tanvald
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. L1 vlak (Aktualizováno)
L1 vlak ה má 18 stanic odjíždí z Liberec a končí v Tanvald.
Vyberte L1 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Tanvald (18 zastávek)
Liberec
Liberec-Rochlice
Vesec U Liberce
Vratislavice Nad Nisou
Proseč Nad Nisou
Jablonec Nad Nisou Dolní N.
Jablonec Nad Nisou
Jablonec Nad Nisou Centrum
Jablonec Nad Nisou Zastávka
Nová Ves Nad Nisou
Jablonecké Paseky
Lučany Nad Nisou
Smržovka
Smržovka-Luční
Smržovka Střed
Smržovka Dolní N.
Tanvald Zastávka
Tanvald
L1 Často kladené dotazy
V kolik začne L1 vlak fungovat?
Služby na L1 vlak začínají v 14:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává L1 vlak fungovat?
Služby na L1 vlak končí v 21:35 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí L1 vlak?
Kdy přijde linka Tanvald Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Tanvald Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde L1 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší L1. vlak stanice.
L1 vlak Jízdní řád
L1 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 14:05 - 21:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:05 - 21:35 | 120 - 210 |
út | 14:05 - 21:35 | 120 - 210 |
st | 14:05 - 21:35 | 120 - 210 |
čt | 14:05 - 21:35 | 120 - 210 |
pá | 14:05 - 21:35 | 120 - 210 |
so | 21:35 | Jediný odjezd |
ne | 21:35 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na L1 (od Liberec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy L1 v reálném čase. (Tanvald) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku L1 vlak
Ceny České dráhy a.s. L1 (Tanvald) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
L1 (České dráhy a.s.)
První zastávka L1 vlak cesty je Liberec a poslední zastávka je Tanvald. L1 (Tanvald) je v provozu během každý den.
Další informace: L1 má 18 stanic a celková doba cesty je zhruba 50 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší L1 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro L1 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka L1 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku L1 (Tanvald) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek L1 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky L1, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- V50 - Hradec Králové – Turnov/ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- R24 - Praha – Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- T9 - Březnice – Rožmitál p. Třemšínem/ Jízdní řád
- SC 501 - Praha hl. n. – Bohumín
- L12 - Smržovka – Josefův Důl/ Jízdní řád
- OS 91158 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- U7 - Děčín – Ústí nad Labem-Střekov – Ústí nad Labem západ/ Jízdní řád
- OS 105718 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- EX3 - Praha – Pardubice – Brno – Břeclav/ Jízdní řád
- OS 91150 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- SP 91083 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S27 - Čáslav – Třemošnice/ Jízdní řád
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- S28 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou/ Jízdní řád
- NJ 457 - Bad Schandau – Praha-Holešovice