Linka LE 1252
Praha Hl. N.
Leo Express s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Leo Express s.r.o. LE 1252 vlak (Aktualizováno)
LE 1252 vlak (Praha Hl. N.) má 14 stanic odjíždí z Bohumín a končí v Praha Hl. N..
Přehled jízdního řádu LE 1252 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:49. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte LE 1252 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (14 zastávek)
Bohumín
Ostrava Hl. N.
Ostrava-Svinov
Studénka
Suchdol Nad Odrou
Hranice Na Moravě
Přerov
Olomouc Hl. N.
Zábřeh Na Moravě
Ústí Nad Orlicí
Pardubice Hl. N.
Kolín
Praha-Libeň
Praha Hl. N.
LE 1252 Často kladené dotazy
V kolik začne LE 1252 vlak fungovat?
Služby na LE 1252 vlak začínají v 06:49 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává LE 1252 vlak fungovat?
Služby na LE 1252 vlak končí v 06:49 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí LE 1252 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde LE 1252 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší LE 1252. vlak stanice.
LE 1252 vlak Jízdní řád
LE 1252 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:49
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:49 | Jediný odjezd |
út | 06:49 | Jediný odjezd |
st | 06:49 | Jediný odjezd |
čt | 06:49 | Jediný odjezd |
pá | 06:49 | Jediný odjezd |
so | 06:49 | Jediný odjezd |
ne | 06:49 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Leo Express s.r.o. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na LE 1252 (od Bohumín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy LE 1252 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Leo Express s.r.o..
Jízdné za linku LE 1252 vlak
Ceny Leo Express s.r.o. LE 1252 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Leo Express s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Leo Express s.r.o..
LE 1252 (Leo Express s.r.o.)
První zastávka LE 1252 vlak cesty je Bohumín a poslední zastávka je Praha Hl. N.. LE 1252 (Praha Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: LE 1252 má 14 stanic a celková doba cesty je zhruba 219 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Leo Express s.r.o. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší LE 1252 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro LE 1252 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka LE 1252 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku LE 1252 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek LE 1252 vlak nebo živou aplikaci pro sledování Leo Express s.r.o. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Leo Express s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Leo Express s.r.o. a jakýkoli vlak, včetně linky LE 1252, v Olomouc
Leo Express s.r.o. linky v Olomouc
- LE 1250 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1253 - Praha hl. n. – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- LE 1257 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád
- LE 1259 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 411 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1262 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1260 - Karviná hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1258 - Karviná hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 412 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1263 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 1254 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 413 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1261 - Praha hl. n. – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- LE 1256 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1255 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád