Linka LE 1261
Ostrava Hl. N.
Leo Express s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Leo Express s.r.o. LE 1261 vlak (Aktualizováno)
LE 1261 vlak (Ostrava Hl. N.) má 13 stanic odjíždí z Praha Hl. N. a končí v Ostrava Hl. N..
Přehled jízdního řádu LE 1261 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:00. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte LE 1261 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava Hl. N. (13 zastávek)
Praha Hl. N.
Praha-Libeň
Kolín
Pardubice Hl. N.
Ústí Nad Orlicí
Zábřeh Na Moravě
Olomouc Hl. N.
Přerov
Hranice Na Moravě
Suchdol Nad Odrou
Studénka
Ostrava-Svinov
Ostrava Hl. N.
LE 1261 Často kladené dotazy
V kolik začne LE 1261 vlak fungovat?
Služby na LE 1261 vlak začínají v 15:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává LE 1261 vlak fungovat?
Služby na LE 1261 vlak končí v 15:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí LE 1261 vlak?
Kdy přijde linka Ostrava Hl. N. vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava Hl. N. vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde LE 1261 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší LE 1261. vlak stanice.
LE 1261 vlak Jízdní řád
LE 1261 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 15:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:00 | Jediný odjezd |
út | 15:00 | Jediný odjezd |
st | 15:00 | Jediný odjezd |
čt | 15:00 | Jediný odjezd |
pá | 15:00 | Jediný odjezd |
so | 15:00 | Jediný odjezd |
ne | 15:00 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Leo Express s.r.o. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na LE 1261 (od Praha Hl. N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy LE 1261 v reálném čase. (Ostrava Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Leo Express s.r.o..
Jízdné za linku LE 1261 vlak
Ceny Leo Express s.r.o. LE 1261 (Ostrava Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Leo Express s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Leo Express s.r.o..
LE 1261 (Leo Express s.r.o.)
První zastávka LE 1261 vlak cesty je Praha Hl. N. a poslední zastávka je Ostrava Hl. N.. LE 1261 (Ostrava Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: LE 1261 má 13 stanic a celková doba cesty je zhruba 211 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Leo Express s.r.o. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší LE 1261 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro LE 1261 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka LE 1261 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku LE 1261 (Ostrava Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek LE 1261 vlak nebo živou aplikaci pro sledování Leo Express s.r.o. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Leo Express s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Leo Express s.r.o. a jakýkoli vlak, včetně linky LE 1261, v Olomouc
Leo Express s.r.o. linky v Olomouc
- LE 1250 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1253 - Praha hl. n. – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- LE 1257 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád
- LE 1259 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 411 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1262 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1252 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1260 - Karviná hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1258 - Karviná hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 412 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1263 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 1254 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 413 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1256 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1255 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád