Linka LE 1258
Praha Hl. N.
Leo Express s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Leo Express s.r.o. LE 1258 vlak (Aktualizováno)
LE 1258 vlak (Praha Hl. N.) má 15 stanic odjíždí z Karviná Hl. N. a končí v Praha Hl. N..
Přehled jízdního řádu LE 1258 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 13:38. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte LE 1258 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (15 zastávek)
Karviná Hl. N.
Bohumín
Ostrava Hl. N.
Ostrava-Svinov
Studénka
Suchdol Nad Odrou
Hranice Na Moravě
Přerov
Olomouc Hl. N.
Zábřeh Na Moravě
Ústí Nad Orlicí
Pardubice Hl. N.
Kolín
Praha-Libeň
Praha Hl. N.
LE 1258 Často kladené dotazy
V kolik začne LE 1258 vlak fungovat?
Služby na LE 1258 vlak začínají v 13:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává LE 1258 vlak fungovat?
Služby na LE 1258 vlak končí v 13:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí LE 1258 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde LE 1258 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší LE 1258. vlak stanice.
LE 1258 vlak Jízdní řád
LE 1258 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 13:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 13:38 | Jediný odjezd |
út | 13:38 | Jediný odjezd |
st | 13:38 | Jediný odjezd |
čt | 13:38 | Jediný odjezd |
pá | 13:38 | Jediný odjezd |
so | 13:38 | Jediný odjezd |
ne | 13:38 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Leo Express s.r.o. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na LE 1258 (od Karviná Hl. N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy LE 1258 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Leo Express s.r.o..
Jízdné za linku LE 1258 vlak
Ceny Leo Express s.r.o. LE 1258 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Leo Express s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Leo Express s.r.o..
LE 1258 (Leo Express s.r.o.)
První zastávka LE 1258 vlak cesty je Karviná Hl. N. a poslední zastávka je Praha Hl. N.. LE 1258 (Praha Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: LE 1258 má 15 stanic a celková doba cesty je zhruba 230 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Leo Express s.r.o. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší LE 1258 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro LE 1258 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka LE 1258 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku LE 1258 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek LE 1258 vlak nebo živou aplikaci pro sledování Leo Express s.r.o. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Leo Express s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Leo Express s.r.o. a jakýkoli vlak, včetně linky LE 1258, v Olomouc
Leo Express s.r.o. linky v Olomouc
- LE 1250 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1253 - Praha hl. n. – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- LE 1257 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád
- LE 1259 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 411 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1262 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1252 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1260 - Karviná hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 412 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1263 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- LE 1254 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 413 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- LE 1261 - Praha hl. n. – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- LE 1256 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- LE 1255 - Praha hl. n. – Karviná hl. n./ Jízdní řád