Linka N90
Ořešín
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK N90 autobus (Aktualizováno)
N90 autobus ה má 47 zastávek odjíždí z Kohoutovice, Hájenka a končí v Ořešín.
Vyberte N90 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ořešín (47 zastávek)
Kohoutovice, Hájenka
Žebětínská
Výletní
Myslivní
Myslivna
Achtelky
Kamenný Vrch
Oblá
Koniklecová
Čtvrtě
Univerzitní Kampus
Nemocnice Bohunice
Stará Nemocnice
Krematorium
Hluboká
Celní
Vojtova
Křídlovická
Soukenická
Hlavní Nádraží
Malinovského Náměstí
Moravské Náměstí
Antonínská
Pionýrská
Hrnčířská
Šumavská
Kartouzská
Jungmannova
Husitská
Semilasso
Tylova
Hudcova
Vozovna Medlánky
Medlánky, Škola
Medlánky
Olšanského
Řečkovice
Palackého Náměstí
Kronova
Jandáskova
Mokrá Hora
Skrejš
Kleštínek
Jehnice
Ořešínská
Pluháčkova
Ořešín
N90 Často kladené dotazy
V kolik začne N90 autobus fungovat?
Služby na N90 autobus začínají v 00:03 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává N90 autobus fungovat?
Služby na N90 autobus končí v 23:33 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí N90 autobus?
Kdy přijde linka Ořešín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ořešín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde N90 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší N90. autobus zastávka.
N90 autobus Jízdní řád
N90 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:03 - 23:33
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:03 - 23:33 | 30 |
út | 00:03 - 23:33 | 30 |
st | 00:03 - 23:33 | 30 |
čt | 00:03 - 23:33 | 30 |
pá | 00:03 - 23:33 | 30 |
so | 00:03 - 23:33 | 30 - 60 |
ne | 00:03 - 23:33 | 30 - 60 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na N90 (od Kohoutovice, Hájenka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy N90 v reálném čase. (Ořešín) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku N90 autobus
Ceny IDS JMK N90 (Ořešín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
N90 (IDS JMK)
První zastávka N90 autobus cesty je Kohoutovice, Hájenka a poslední zastávka je Ořešín. N90 (Ořešín) je v provozu během každý den.
Další informace: N90 má 47 zastávek a celková doba cesty je zhruba 86 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší N90 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro N90 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka N90 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku N90 (Ořešín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek N90 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky N90, v Brno
N90 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 811 - Znojmo, autobusové nádraží - Trstěnice/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 830 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 311 - Kuřim, Prefa - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 334 - Bystřice nad Pern., Novoměstská - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 163 - Tišnov, železniční stanice - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád