Linka N90
Kohoutovice, Hájenka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK N90 autobus (Aktualizováno)
N90 autobus (Kohoutovice, Hájenka) má 47 zastávek odjíždí z Ořešín a končí v Kohoutovice, Hájenka.
Vyberte N90 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kohoutovice, Hájenka (47 zastávek)
Ořešín
Pluháčkova
Ořešínská
Jehnice
Kleštínek
Skrejš
Mokrá Hora
Jandáskova
Kronova
Palackého Náměstí
Řečkovice
Olšanského
Medlánky
Medlánky, Škola
Vozovna Medlánky
Tylova
Semilasso
Husitská
Jungmannova
Kartouzská
Šumavská
Hrnčířská
Pionýrská
Antonínská
Moravské Náměstí
Malinovského Náměstí
Hlavní Nádraží
Soukenická
Křídlovická
Vojtova
Celní
Hluboká
Krematorium
Kejbaly
Stará Nemocnice
Nemocnice Bohunice
Univerzitní Kampus
Čtvrtě
Koniklecová
Oblá
Kamenný Vrch
Achtelky
Myslivna
Myslivní
Výletní
Žebětínská
Kohoutovice, Hájenka
N90 Často kladené dotazy
V kolik začne N90 autobus fungovat?
Služby na N90 autobus začínají v 03:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává N90 autobus fungovat?
Služby na N90 autobus končí v 02:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí N90 autobus?
Kdy přijde linka Kohoutovice, Hájenka autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kohoutovice, Hájenka autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde N90 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší N90. autobus zastávka.
N90 autobus Jízdní řád
N90 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:29 - 02:29
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:29 - 02:29 | 30 |
út | 03:29 - 02:29 | 30 |
st | 03:29 - 02:29 | 30 |
čt | 03:29 - 02:29 | 30 |
pá | 03:29 - 02:29 | 30 |
so | 03:29 - 02:29 | 30 - 150 |
ne | 03:29 - 02:29 | 30 - 150 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na N90 (od Ořešín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy N90 v reálném čase. (Kohoutovice, Hájenka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku N90 autobus
Ceny IDS JMK N90 (Kohoutovice, Hájenka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
N90 (IDS JMK)
První zastávka N90 autobus cesty je Ořešín a poslední zastávka je Kohoutovice, Hájenka. N90 (Kohoutovice, Hájenka) je v provozu během každý den.
Další informace: N90 má 47 zastávek a celková doba cesty je zhruba 52 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší N90 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro N90 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka N90 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku N90 (Kohoutovice, Hájenka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek N90 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky N90, v Brno
N90 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 720 - Holubice, Curdík - Pozořice, náměstí/ Jízdní řád
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 44 - ÚAN Zvonařka - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 803 - Dobšice, pož.zbroj. - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád
- 510 - Modřice, Olympia - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, pohostinství - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 816 - Znojmo, autobusové nádraží - Drosendorf, Schulen/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, náměstí - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- XS3 - Tišnov, železniční stanice - Židenice, nádraží/ Jízdní řád