Linka OS 2963
Bohumín
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 2963 vlak (Aktualizováno)
OS 2963 vlak (Bohumín) má 2 stanic odjíždí z Chałupki a končí v Bohumín.
Přehled jízdního řádu OS 2963 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 12:16. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte OS 2963 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bohumín (2 zastávek)
Chałupki
Bohumín
OS 2963 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 2963 vlak fungovat?
Služby na OS 2963 vlak začínají v 12:16 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 2963 vlak fungovat?
Služby na OS 2963 vlak končí v 12:16 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 2963 vlak?
Kdy přijde linka Bohumín vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bohumín vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 2963 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 2963. vlak stanice.
OS 2963 vlak Jízdní řád
OS 2963 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 12:16
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:16 | Jediný odjezd |
út | 12:16 | Jediný odjezd |
st | 12:16 | Jediný odjezd |
čt | 12:16 | Jediný odjezd |
pá | 12:16 | Jediný odjezd |
so | 12:16 | Jediný odjezd |
ne | 12:16 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 2963 (od Chałupki), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 2963 v reálném čase. (Bohumín) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 2963 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 2963 (Bohumín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 2963 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 2963 vlak cesty je Chałupki a poslední zastávka je Bohumín. OS 2963 (Bohumín) je v provozu během každý den.
Další informace: OS 2963 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší OS 2963 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 2963 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 2963 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 2963 (Bohumín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 2963 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 2963, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 2964 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- S5 - Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice/ Jízdní řád
- OS 2915 - Mosty u Jablunkova zastávka – Čadca/ Jízdní řád
- OS 2965 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- R 310 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- IC 114 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- EN 407 - Zebrzydowice – Břeclav/ Jízdní řád
- OS 2966 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- S32 - Suchdol nad Odrou – Fulnek/ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- OS 3565 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 3567 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S12 - Kravaře ve Slezsku – Chuchelná/ Jízdní řád
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- OS 23654 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád