Linka SC 506
Praha Hl. N.
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. SC 506 vlak (Aktualizováno)
SC 506 vlak (Praha Hl. N.) má 6 stanic odjíždí z Ostrava Hl.N. a končí v Praha Hl.N..
Přehled jízdního řádu SC 506 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 13:10. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte SC 506 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (6 zastávek)
Ostrava Hl.N.
Ostrava-Svinov
Olomouc Hl. N.
Pardubice Hl. N.
Praha-Libeň
Praha Hl.N.
SC 506 Často kladené dotazy
V kolik začne SC 506 vlak fungovat?
Služby na SC 506 vlak začínají v 13:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává SC 506 vlak fungovat?
Služby na SC 506 vlak končí v 13:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí SC 506 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka SC 506 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba SC 506 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde SC 506 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší SC 506. vlak stanice.
SC 506 vlak Jízdní řád
SC 506 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 13:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 13:10 | Jediný odjezd |
út | 13:10 | Jediný odjezd |
st | 13:10 | Jediný odjezd |
čt | 13:10 | Jediný odjezd |
pá | 13:10 | Jediný odjezd |
so | 13:10 | Jediný odjezd |
ne | 13:10 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na SC 506 (od Ostrava Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy SC 506 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku SC 506 vlak
Ceny České dráhy, a.s. SC 506 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
SC 506 (České dráhy, a.s.)
První zastávka SC 506 vlak cesty je Ostrava Hl.N. a poslední zastávka je Praha Hl.N.. SC 506 (Praha Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: SC 506 má 6 stanic a celková doba cesty je zhruba 189 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší SC 506 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro SC 506 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka SC 506 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku SC 506 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek SC 506 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky SC 506, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 3541 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- IC 502 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R 310 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2967 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- IC 510 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SC 500 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- OS 3543 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 3528 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- S6 - Ostrava hl. n. – Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí/ Jízdní řád
- OS 3502 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EN 406 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- IC 203 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3531 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- EN 406 - Břeclav – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 2961 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád