Linka SP 1443
Krnov
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. SP 1443 vlak (Aktualizováno)
SP 1443 vlak (Krnov) má 12 stanic odjíždí z Jeseník a končí v Krnov.
Přehled jízdního řádu SP 1443 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 09:30. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte SP 1443 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Krnov (12 zastávek)
Jeseník
Česká Ves Bazén
Písečná
Hradec-Nová Ves
Mikulovice
Głuchołazy
Jindřichov Ve Slezsku
Třemešná Ve Slezsku
Město Albrechtice
Linhartovy
Krásné Loučky
Krnov
SP 1443 Často kladené dotazy
V kolik začne SP 1443 vlak fungovat?
Služby na SP 1443 vlak začínají v 09:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává SP 1443 vlak fungovat?
Služby na SP 1443 vlak končí v 09:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí SP 1443 vlak?
Kdy přijde linka Krnov vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Krnov vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka SP 1443 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba SP 1443 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde SP 1443 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší SP 1443. vlak stanice.
SP 1443 vlak Jízdní řád
SP 1443 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 09:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 09:30 | Jediný odjezd |
út | 09:30 | Jediný odjezd |
st | 09:30 | Jediný odjezd |
čt | 09:30 | Jediný odjezd |
pá | 09:30 | Jediný odjezd |
so | 09:30 | Jediný odjezd |
ne | 09:30 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na SP 1443 (od Jeseník), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy SP 1443 v reálném čase. (Krnov) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku SP 1443 vlak
Ceny České dráhy, a.s. SP 1443 (Krnov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
SP 1443 (České dráhy, a.s.)
První zastávka SP 1443 vlak cesty je Jeseník a poslední zastávka je Krnov. SP 1443 (Krnov) je v provozu během každý den.
Další informace: SP 1443 má 12 stanic a celková doba cesty je zhruba 88 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší SP 1443 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro SP 1443 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka SP 1443 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku SP 1443 (Krnov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek SP 1443 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky SP 1443, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- S34 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město/ Jízdní řád
- S31 - Studénka – Bílovec/ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3538 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- R 212 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 1445 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- S2 - Studénka – Ostrava-Svinov – Bohumín – Český Těšín – Mosty u Jablunkova/ Jízdní řád
- R61 - Opava východ – Ostrava-Svinov – Ostrava hl. n. – Havířov – Český Těšín – Třinec/ Jízdní řád
- IC 510 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 2962 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S33 - Suchdol nad Odrou – Odry – Budišov nad Budišovkou/ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- EN 407 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- S13 - Opava východ – Hradec nad Moravicí/ Jízdní řád
- EN 406 - Břeclav – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 23654 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád