Linka OS 2971
Bohumín
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 2971 vlak (Aktualizováno)
OS 2971 vlak (Bohumín) má 2 stanic odjíždí z Chałupki a končí v Bohumín.
Přehled jízdního řádu OS 2971 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 20:17. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle.
Vyberte OS 2971 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bohumín (2 zastávek)
Chałupki
Bohumín
OS 2971 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 2971 vlak fungovat?
Služby na OS 2971 vlak začínají v 20:17 dne neděle, pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 2971 vlak fungovat?
Služby na OS 2971 vlak končí v 20:17 dne neděle, pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 2971 vlak?
Kdy přijde linka Bohumín vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bohumín vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka OS 2971 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba OS 2971 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde OS 2971 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 2971. vlak stanice.
OS 2971 vlak Jízdní řád
OS 2971 vlak linka je v provozu pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 20:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:17 | Jediný odjezd |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 20:17 | Jediný odjezd |
čt | 20:17 | Jediný odjezd |
pá | 20:17 | Jediný odjezd |
so | 20:17 | Jediný odjezd |
ne | 20:17 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 2971 (od Chałupki), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 2971 v reálném čase. (Bohumín) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 2971 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 2971 (Bohumín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 2971 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 2971 vlak cesty je Chałupki a poslední zastávka je Bohumín. OS 2971 (Bohumín) je v provozu během pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle.
Další informace: OS 2971 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší OS 2971 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 2971 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 2971 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 2971 (Bohumín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 2971 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 2971, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- S11 - Opava východ – Kravaře ve Slezsku – Hlučín/ Jízdní řád
- R 213 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2968 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- EN 407 - Zebrzydowice – Břeclav/ Jízdní řád
- OS 3558 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- SC 500 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3567 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Bruntál/ Jízdní řád
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EN 406 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- S4 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Mošnov, Ostrava Airport/ Jízdní řád
- EN 406 - Břeclav – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 3530 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád