Linka S6
Ostrava hl. n. – Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. S6 vlak (Aktualizováno)
S6 vlak (Frenštát P.R.) má 6 stanic odjíždí z Valašské Meziříčí a končí v Frenštát POD Radhoštěm.
Přehled jízdního řádu S6 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 19:36. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte S6 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Frenštát P.R. (6 zastávek)
Valašské Meziříčí
Hostašovice
Mořkov Hlavní Trať
Veřovice
Frenštát P.R. Město
Frenštát POD Radhoštěm
S6 Často kladené dotazy
V kolik začne S6 vlak fungovat?
Služby na S6 vlak začínají v 05:37 dne neděle, sobota.
V kolik přestává S6 vlak fungovat?
Služby na S6 vlak končí v 19:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S6 vlak?
Kdy přijde linka Ostrava hl. n. – Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava hl. n. – Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka S6 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba S6 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde S6 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S6. vlak stanice.
S6 vlak Jízdní řád
S6 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 19:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 19:36 | Jediný odjezd |
út | 19:36 | Jediný odjezd |
st | 19:36 | Jediný odjezd |
čt | 19:36 | Jediný odjezd |
pá | 19:36 | Jediný odjezd |
so | 05:37 - 19:36 | 89 - 144 |
ne | 05:37 - 19:36 | 120 - 179 |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S6 (od Valašské Meziříčí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S6 v reálném čase. (Frenštát P.R.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku S6 vlak
Ceny České dráhy, a.s. S6 (Frenštát P.R.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
S6 (České dráhy, a.s.)
První zastávka S6 vlak cesty je Valašské Meziříčí a poslední zastávka je Frenštát POD Radhoštěm. S6 (Frenštát P.R.) je v provozu během každý den.
Další informace: S6 má 6 stanic a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší S6 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S6 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S6 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku S6 (Frenštát P.R.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S6 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S6, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- OS 2971 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2915 - Mosty u Jablunkova zastávka – Čadca/ Jízdní řád
- OS 23660 - Zlaté Hory – Lipová Lázně/ Jízdní řád
- OS 3540 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- S10 - Opava východ – Krnov – Bruntál – Rýmařov / Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- OS 2967 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- SC 500 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- OS 3567 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 2900 - Čadca – Mosty u Jablunkova zastávka/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3502 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 23651 - Jeseník – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- OS 2961 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3530 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád