Jízdní řád 104 – Laa An Der Thaya, Therme
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Úan Zvonařka | - | 6:05 | - | 7:05 | - | 10:25 | - | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 |
Strážní | - | 6:08 | - | 7:08 | - | 10:28 | - | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 |
Ústřední Hřbitov | - | 6:11 | - | 7:11 | - | 10:31 | - | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 |
Modřice, Tyršova | - | 6:17 | - | 7:17 | - | 10:37 | - | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Východ | - | 6:30 | - | 7:30 | - | 10:50 | - | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 |
Pohořelice, Brněnská | - | 6:31 | - | 7:31 | - | 10:51 | - | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 |
Pohořelice, Náměstí | 4:50 | 6:35 | - | 7:35 | 9:00 | 11:00 | 13:00 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 |
Pohořelice, Městský Úřad | 4:52 | 6:37 | - | 7:37 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 4:53 | 6:38 | - | 7:38 | 9:03 | 11:03 | 13:03 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 4:54 | 6:39 | - | 7:39 | 9:04 | 11:04 | 13:04 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 4:59 | 6:44 | - | 7:44 | 9:09 | 11:09 | 13:09 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 | 17:49 |
Vlasatice, Troskotovická | 5:00 | 6:45 | - | 7:45 | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 |
Troskotovice, Hřbitov | 5:04 | 6:49 | - | 7:49 | 9:14 | 11:14 | 13:14 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 |
Troskotovice, Škola | 5:05 | 6:50 | - | 7:50 | 9:15 | 11:15 | 13:15 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 |
Troskotovice, Prodejna | 5:06 | 6:51 | - | 7:51 | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 |
Jiřice U Miroslavi | 5:10 | 6:55 | - | 7:55 | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 5:15 | 7:00 | - | 8:00 | 9:25 | 11:25 | 13:25 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 |
Litobratřice, U Konírny | 5:16 | 7:01 | - | 8:01 | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 5:20 | 7:05 | - | 8:05 | 9:30 | 11:30 | 13:30 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 5:21 | 7:06 | - | 8:11 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 5:23 | 7:08 | - | 8:13 | 9:33 | 11:33 | 13:33 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 5:25 | 7:10 | - | 8:15 | 9:35 | 11:35 | 13:35 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 |
Hrabětice, Rozcestí | 5:27 | 7:12 | - | 8:17 | 9:37 | 11:37 | 13:37 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 5:32 | 7:15 | 6:32 | 8:30 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 5:35 | 7:18 | 6:35 | 8:33 | 9:42 | 11:42 | 13:42 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 |
Šanov, U Mostu | 5:37 | 7:20 | 6:37 | 8:35 | 9:44 | 11:44 | 13:44 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 |
Hrabětice | 5:39 | 7:22 | 6:39 | 8:37 | 9:46 | 11:46 | 13:46 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 |
Hevlín, Cihelna | 5:44 | 7:27 | 6:44 | 8:42 | 9:51 | 11:51 | 13:51 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 |
Hevlín, Škola | 5:46 | 7:29 | 6:46 | 8:44 | 9:53 | 11:53 | 13:53 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:53 | 18:43 |
Hevlín, Laa Bomba - Shopping Center | 5:49 | 7:32 | 6:49 | 8:47 | 9:56 | 11:56 | 13:56 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:56 | 18:46 |
Laa An Der Thaya, Stadtplatz | 5:53 | 7:36 | - | 8:51 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 18:50 |
Laa An Der Thaya, Bahnhof | 5:58 | 7:41 | - | 8:56 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 18:05 | 18:55 |
Laa An Der Thaya, Therme | 5:59 | 7:45 | 6:55 | 9:45 | 11:45 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Úan Zvonařka | - | - | 8:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:25 |
Strážní | - | - | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Ústřední Hřbitov | - | - | 8:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Modřice, Tyršova | - | - | 8:37 | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Východ | - | - | 8:50 | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 |
Pohořelice, Brněnská | - | - | 8:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 | 16:51 | 18:51 |
Pohořelice, Náměstí | 6:05 | 7:55 | 8:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 |
Pohořelice, Městský Úřad | 6:07 | 7:57 | 8:57 | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 | 18:57 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 6:08 | 7:58 | 8:58 | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 16:58 | 18:58 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 6:09 | 7:59 | 8:59 | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 | 18:59 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 6:14 | 8:04 | 9:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 | 19:04 |
Vlasatice, Troskotovická | 6:15 | 8:05 | 9:05 | 11:05 | 13:05 | 15:05 | 17:05 | 19:05 |
Troskotovice, Hřbitov | 6:19 | 8:09 | 9:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 19:09 |
Troskotovice, Škola | 6:20 | 8:10 | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 |
Troskotovice, Prodejna | 6:21 | 8:11 | 9:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | 19:11 |
Jiřice U Miroslavi | 6:25 | 8:15 | 9:15 | 11:15 | 13:15 | 15:15 | 17:15 | 19:15 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 6:30 | 8:20 | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 |
Litobratřice, U Konírny | 6:31 | 8:21 | 9:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 6:35 | 8:25 | 9:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 | 19:25 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 6:36 | 8:26 | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 6:38 | 8:28 | 9:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 6:40 | 8:30 | 9:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Hrabětice, Rozcestí | 6:42 | 8:32 | 9:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 6:44 | 8:34 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 6:47 | 8:37 | 9:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:37 | 19:37 |
Šanov, U Mostu | 6:49 | 8:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
Hrabětice | 6:51 | 8:41 | 9:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 19:41 |
Hevlín, Cihelna | 6:56 | 8:46 | 9:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 | 19:46 |
Hevlín, Škola | 6:58 | 8:48 | 9:48 | 11:53 | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 19:53 |
Hevlín, Laa Bomba - Shopping Center | 7:01 | 8:51 | 9:51 | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 17:56 | 19:56 |
Laa An Der Thaya, Stadtplatz | 7:05 | 8:55 | 9:55 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 |
Laa An Der Thaya, Bahnhof | 7:10 | 9:00 | 10:00 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 | 20:05 |
Laa An Der Thaya, Therme | 7:45 | 9:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 19:45 | 20:06 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 104 (Laa An Der Thaya, Therme)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 104, Laa An Der Thaya, Therme, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úan Zvonařka stanice do Laa An Der Thaya, Therme stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.