Jízdní řád 104 – Hevlín, Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Úan Zvonařka | 5:10 | 18:15 | - | - | - |
Strážní | 5:13 | 18:18 | - | - | - |
Ústřední Hřbitov | 5:16 | 18:21 | - | - | - |
Modřice, Tyršova | 5:22 | 18:27 | - | - | - |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Východ | 5:35 | 18:40 | - | - | - |
Pohořelice, Brněnská | 5:36 | 18:41 | - | - | - |
Pohořelice, Náměstí | 5:40 | 18:45 | 19:30 | 21:00 | 23:05 |
Pohořelice, Městský Úřad | 5:42 | 18:47 | 19:32 | 21:02 | 23:07 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 5:43 | 18:48 | 19:33 | 21:03 | 23:08 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 5:44 | 18:49 | 19:34 | 21:04 | 23:09 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 5:49 | 18:54 | 19:39 | 21:09 | 23:14 |
Vlasatice, Troskotovická | 5:50 | 18:55 | 19:40 | 21:10 | 23:15 |
Troskotovice, Hřbitov | 5:54 | 18:59 | 19:44 | 21:14 | 23:19 |
Troskotovice, Škola | 5:55 | 19:00 | 19:45 | 21:15 | 23:20 |
Troskotovice, Prodejna | 5:56 | 19:01 | 19:46 | 21:16 | 23:21 |
Jiřice U Miroslavi | 6:00 | 19:05 | 19:50 | 21:20 | 23:25 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 6:05 | 19:10 | 19:55 | 21:25 | 23:30 |
Litobratřice, U Konírny | 6:06 | 19:11 | 19:56 | 21:26 | 23:31 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 6:10 | 19:15 | 20:00 | 21:30 | 23:35 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 6:11 | 19:16 | 20:01 | 21:31 | 23:36 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 6:13 | 19:18 | 20:03 | 21:33 | 23:38 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 6:15 | 19:20 | 20:05 | 21:35 | 23:40 |
Hrabětice, Rozcestí | 6:17 | 19:22 | 20:07 | 21:37 | 23:42 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 6:19 | 19:29 | 20:09 | 21:39 | 23:44 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 6:22 | 19:32 | 20:12 | 21:42 | 23:47 |
Šanov, U Mostu | 6:24 | 19:34 | 20:14 | 21:44 | 23:49 |
Hrabětice | 6:26 | 19:36 | 20:16 | 21:46 | 23:51 |
Hevlín, Cihelna | 6:31 | 19:41 | 20:21 | 21:51 | 23:56 |
Hevlín, Škola | 6:34 | 19:43 | 20:23 | 21:53 | 23:58 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Úan Zvonařka | 20:25 |
Strážní | 20:28 |
Ústřední Hřbitov | 20:31 |
Modřice, Tyršova | 20:37 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Východ | 20:50 |
Pohořelice, Brněnská | 20:51 |
Pohořelice, Náměstí | 20:55 |
Pohořelice, Městský Úřad | 20:57 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 20:58 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 20:59 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 21:04 |
Vlasatice, Troskotovická | 21:05 |
Troskotovice, Hřbitov | 21:09 |
Troskotovice, Škola | 21:10 |
Troskotovice, Prodejna | 21:11 |
Jiřice U Miroslavi | 21:15 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 21:20 |
Litobratřice, U Konírny | 21:21 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 21:25 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 21:26 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 21:28 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 21:30 |
Hrabětice, Rozcestí | 21:32 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 21:36 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 21:39 |
Šanov, U Mostu | 21:41 |
Hrabětice | 21:43 |
Hevlín, Cihelna | 21:48 |
Hevlín, Škola | 21:50 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 104 (Hevlín, Škola)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 104, Hevlín, Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úan Zvonařka stanice do Hevlín, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 104 z Úan Zvonařka do Hevlín, Škola.