Jízdní řád 104 – Pohořelice, Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laa An Der Thaya, Therme | 7:45 | 11:45 | - | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 |
Laa An Der Thaya, Bahnhof | 7:47 | 11:47 | - | 16:47 | 17:47 | 18:47 | 19:47 |
Laa An Der Thaya, Stadtplatz | 7:52 | 11:52 | - | 16:52 | 17:52 | 18:52 | 19:52 |
Hevlín, Laa Bomba - Shopping Center | 7:55 | 11:55 | - | 16:55 | 17:55 | 18:55 | 19:55 |
Hevlín, Škola | 7:59 | 11:59 | - | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 19:59 |
Hevlín, Cihelna | 8:01 | 12:01 | - | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 |
Hrabětice | 8:06 | 12:06 | - | 17:06 | 18:06 | 19:06 | 20:06 |
Šanov, U Mostu | 8:08 | 12:08 | - | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:08 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 8:10 | 12:10 | - | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:10 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 8:13 | 12:13 | - | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 |
Hrabětice, Rozcestí | 8:15 | 12:15 | - | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:15 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 8:17 | 12:17 | - | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:17 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 8:19 | 12:19 | - | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:19 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 8:21 | 12:21 | 13:41 | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 8:22 | 12:22 | 13:43 | 17:22 | 18:22 | 19:22 | 20:22 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Pastviny | - | - | 13:48 | - | - | - | - |
Litobratřice, U Konírny | 8:26 | 12:26 | 13:53 | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 20:26 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 8:27 | 12:27 | 13:54 | 17:27 | 18:27 | 19:27 | 20:27 |
Jiřice U Miroslavi | 8:32 | 12:32 | 13:59 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:32 |
Troskotovice, Prodejna | 8:36 | 12:36 | 14:03 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:36 |
Troskotovice, Škola | 8:37 | 12:37 | 14:04 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:37 |
Troskotovice, Hřbitov | 8:38 | 12:38 | 14:05 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:38 |
Vlasatice, Troskotovická | 8:42 | 12:42 | 14:09 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:42 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 8:43 | 12:43 | 14:10 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:43 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 8:48 | 12:48 | 14:15 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 8:49 | 12:49 | 14:16 | 17:49 | 18:49 | 19:49 | 20:49 |
Pohořelice, Městský Úřad | 8:50 | 12:50 | 14:17 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 |
Pohořelice, Náměstí | 13:00 | 12:52 | 14:19 | 17:52 | 19:30 | 21:00 | 23:05 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Laa An Der Thaya, Therme | - | 19:45 |
Laa An Der Thaya, Bahnhof | - | 19:47 |
Laa An Der Thaya, Stadtplatz | - | 19:52 |
Hevlín, Laa Bomba - Shopping Center | - | 19:55 |
Hevlín, Škola | 5:59 | 19:59 |
Hevlín, Cihelna | 6:01 | 20:01 |
Hrabětice | 6:06 | 20:06 |
Šanov, U Mostu | 6:08 | 20:08 |
Šanov, Požární Zbrojnice | 6:10 | 20:10 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. | 6:13 | 20:13 |
Hrabětice, Rozcestí | 6:15 | 20:15 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek | 6:17 | 20:17 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna | 6:19 | 20:19 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 6:21 | 20:21 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts | 6:22 | 20:22 |
Litobratřice, U Konírny | 6:26 | 20:26 |
Litobratřice, Obecní Úřad | 6:27 | 20:27 |
Jiřice U Miroslavi | 6:32 | 20:32 |
Troskotovice, Prodejna | 6:36 | 20:36 |
Troskotovice, Škola | 6:37 | 20:37 |
Troskotovice, Hřbitov | 6:38 | 20:38 |
Vlasatice, Troskotovická | 6:42 | 20:42 |
Vlasatice, Obecní Úřad | 6:43 | 20:43 |
Pohořelice, Velký Dvůr, Rozcestí | 6:48 | 20:48 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 6:49 | 20:49 |
Pohořelice, Městský Úřad | 6:50 | 20:50 |
Pohořelice, Náměstí | 7:55 | 20:52 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 104 (Pohořelice, Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 104, Pohořelice, Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Laa An Der Thaya, Therme stanice do Pohořelice, Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 104 z Laa An Der Thaya, Therme do Pohořelice, Náměstí.