276
Jízdní řád 276 – Kunštát, Hluboké U Kunštátu
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Letovice, U Školy | - | - | - | - | 14:04 | - |
Letovice, Tylex Jídelna | - | - | - | - | 14:06 | - |
Letovice, Letostroj I | - | - | - | - | 14:09 | - |
Letovice, Železniční Stanice | 5:01 | 6:36 | 10:06 | - | 14:11 | 16:06 |
Letovice, Náměstí | 5:05 | 6:40 | 10:10 | - | 14:15 | 16:10 |
Letovice, U Hřiště | 5:06 | 6:41 | 10:11 | - | 14:16 | 16:11 |
Letovice, Zábludov | 5:10 | 6:45 | 10:15 | - | 14:20 | 16:15 |
Letovice, Jasinov | 5:12 | 6:47 | 10:17 | - | 14:22 | 16:17 |
Nýrov | 5:17 | 6:52 | 10:22 | - | 14:27 | 16:22 |
Kunštát, Rudka, Na Samotě | 5:19 | 6:54 | 10:24 | - | 14:29 | 16:24 |
Kunštát, Rudka | 5:20 | 6:55 | 10:25 | - | 14:30 | 16:25 |
Kunštát, Rudka, Hotel | 5:21 | 6:56 | 10:26 | - | 14:31 | 16:26 |
Kunštát, Nám. | 5:29 | 7:04 | 10:28 | 13:49 | 14:46 | 16:48 |
Kunštát, Sychotín | 5:31 | 7:06 | 10:30 | 13:51 | 14:48 | 16:50 |
Kunštát, Touboř, Rozcestí | 5:33 | 7:08 | 10:32 | 13:53 | 14:50 | 16:52 |
Kunštát, Hluboké U Kunštátu | 5:38 | 7:12 | 10:37 | 14:00 | 15:00 | 17:00 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Letovice, Železniční Stanice | 7:06 | - | 12:06 | 16:06 |
Letovice, Náměstí | 7:09 | - | 12:10 | 16:10 |
Letovice, U Hřiště | 7:10 | - | 12:11 | 16:11 |
Letovice, Zábludov | 7:14 | - | 12:15 | 16:15 |
Letovice, Jasinov | 7:16 | - | 12:17 | 16:17 |
Nýrov | 7:21 | - | 12:22 | 16:22 |
Kunštát, Rudka, Na Samotě | 7:23 | - | 12:24 | 16:24 |
Kunštát, Rudka | 7:24 | - | 12:25 | 16:25 |
Kunštát, Rudka, Hotel | 7:25 | - | 12:26 | 16:26 |
Kunštát, Nám. | 7:27 | 9:10 | 12:28 | 16:28 |
Kunštát, Sychotín | 7:29 | 9:12 | 12:30 | 16:30 |
Kunštát, Touboř, Rozcestí | 7:31 | 9:14 | 12:32 | 16:32 |
Kunštát, Hluboké U Kunštátu | 7:34 | 9:17 | 13:17 | 16:37 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 276 (Kunštát, Hluboké U Kunštátu)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 276, Kunštát, Hluboké U Kunštátu, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Letovice, U Školy stanice do Kunštát, Hluboké U Kunštátu stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.