276
Jízdní řád 276 – Letovice, U Školy
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Kunštát, Nám. | 6:53 |
Kunštát, Rudka, Hotel | 6:56 |
Kunštát, Rudka | 6:57 |
Kunštát, Rudka, Na Samotě | 6:58 |
Nýrov | 7:02 |
Letovice, Jasinov | 7:07 |
Letovice, Zábludov | 7:10 |
Letovice, U Hřiště | 7:14 |
Letovice, Náměstí | 7:16 |
Letovice, U Školy | 7:21 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 276 (Letovice, U Školy)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 276, Letovice, U Školy, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kunštát, Nám. stanice do Letovice, U Školy stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.