556
Jízdní řád 556 – Podivín, Železniční Stanice
Jízdní řád na Víkendy
Velké Bílovice, Kovárna | Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | Velké Bílovice, Zd | Podivín, Bratislavská | Podivín, Besední Dům | Podivín, Železniční Stanice |
---|---|---|---|---|---|
4:27 | 4:29 | 4:31 | 4:35 | 4:37 | 4:45 |
4:46 | 4:48 | 4:49 | 4:51 | 4:52 | 4:55 |
4:57 | 4:58 | 5:01 | 5:02 | 5:04 | 5:06 |
5:46 | 5:48 | 5:49 | 5:51 | 5:52 | 5:55 |
5:57 | 5:58 | 6:01 | 6:02 | 6:04 | 6:06 |
6:27 | 6:29 | 6:30 | 6:32 | 6:33 | 6:35 |
6:45 | 6:47 | 6:48 | 6:50 | 6:51 | 6:54 |
8:20 | 8:22 | 8:27 | 8:28 | 8:31 | 8:32 |
8:55 | 8:57 | 8:58 | 9:00 | 9:01 | 9:04 |
9:57 | 9:59 | 10:00 | 10:02 | 10:03 | 10:05 |
11:55 | 11:57 | 11:58 | 12:00 | 12:01 | 12:04 |
12:57 | 12:58 | 13:01 | 13:02 | 13:04 | 13:06 |
13:55 | 13:57 | 13:58 | 14:00 | 14:01 | 14:04 |
14:27 | 14:29 | 14:30 | 14:32 | 14:33 | 14:35 |
14:55 | 14:57 | 14:58 | 15:00 | 15:01 | 15:04 |
15:27 | 15:29 | 15:30 | 15:32 | 15:33 | 15:35 |
15:55 | 15:57 | 15:58 | 16:00 | 16:01 | 16:04 |
16:57 | 16:59 | 17:00 | 17:02 | 17:03 | 17:05 |
17:55 | 17:57 | 17:58 | 18:00 | 18:01 | 18:04 |
18:57 | 18:59 | 19:00 | 19:02 | 19:03 | 19:05 |
19:57 | 19:59 | 20:00 | 20:02 | 20:03 | 20:05 |
20:57 | 20:58 | 21:01 | 21:02 | 21:04 | 21:06 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | 5:57 | 7:57 | - | 11:57 | 13:57 | 15:57 | 17:57 |
Hodonín, U Podjezdu | 5:59 | 7:59 | - | 11:59 | 13:59 | 15:59 | 17:59 |
Hodonín, Kapřiska | 6:00 | 8:00 | - | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 6:02 | 8:02 | - | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 |
Lužice, Rozcestí | 6:03 | 8:03 | - | 12:03 | 14:03 | 16:03 | 18:03 |
Lužice, Zdravotní Středisko | 6:05 | 8:05 | - | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 |
Lužice, U Školy | 6:07 | 8:07 | - | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 |
Josefov, U Kostela | 6:13 | 8:13 | - | 12:13 | 14:13 | 16:13 | 18:13 |
Prušánky, Na Konci | 6:17 | 8:17 | - | 12:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 |
Prušánky, Obecní Úřad | 6:20 | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Prušánky, U Mlýna | 6:22 | 8:22 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:22 | 18:22 |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 6:27 | 8:27 | 10:27 | 12:27 | 14:27 | 16:27 | 18:27 |
Moravský Žižkov, Bílovská | 6:28 | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Velké Bílovice, Na Konci | 6:31 | 8:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Velké Bílovice, Kovárna | 6:32 | 8:32 | 10:32 | 12:32 | 14:32 | 16:32 | 18:32 |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 6:34 | 8:34 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 18:34 |
Velké Bílovice, Zd | 6:36 | 8:36 | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:36 | 18:36 |
Podivín, Bratislavská | 6:40 | 8:40 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | 18:40 |
Podivín, Besední Dům | 6:42 | 8:42 | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Podivín, Železniční Stanice | 7:17 | 9:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 18:45 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 556 (Podivín, Železniční Stanice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 556, Podivín, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hodonín, Autobusové Nádraží stanice do Podivín, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.