556
Jízdní řád 556 – Prušánky, Obecní Úřad
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | 7:17 | - |
Hodonín, U Podjezdu | 7:19 | - |
Hodonín, Kapřiska | 7:20 | - |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 7:22 | - |
Lužice, Rozcestí | 7:23 | - |
Lužice, Zdravotní Středisko | 7:25 | - |
Lužice, U Školy | 7:27 | - |
Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka | - | 23:04 |
Josefov, U Kostela | 7:33 | 23:08 |
Prušánky, Na Konci | 7:37 | 23:12 |
Prušánky, Obecní Úřad | 8:20 | 23:14 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | 6:27 | 14:57 | 18:27 |
Hodonín, U Podjezdu | 6:29 | 14:59 | 18:29 |
Hodonín, Kapřiska | 6:30 | 15:00 | 18:30 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 6:32 | 15:02 | 18:32 |
Lužice, Rozcestí | 6:33 | 15:03 | 18:33 |
Lužice, Zdravotní Středisko | 6:35 | 15:05 | 18:35 |
Lužice, U Školy | 6:37 | 15:07 | 18:37 |
Josefov, U Kostela | 6:43 | 15:13 | 18:43 |
Prušánky, Na Konci | 6:47 | 15:17 | 18:47 |
Prušánky, Obecní Úřad | 7:02 | 16:42 | 19:02 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 556 (Prušánky, Obecní Úřad)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 556, Prušánky, Obecní Úřad, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hodonín, Autobusové Nádraží stanice do Prušánky, Obecní Úřad stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.