556
Jízdní řád 556 – Hodonín, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 | Odjezd č. #19 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Podivín, Železniční Stanice | 4:17 | 4:45 | 5:25 | 6:15 | 6:45 | 7:17 | 9:17 | 11:17 | 12:45 | 13:17 | 14:17 | 14:45 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:17 | 21:17 |
Podivín, Besední Dům | 4:19 | 4:47 | 5:27 | 6:17 | 6:47 | 7:19 | 9:19 | 11:19 | 12:47 | 13:19 | 14:19 | 14:47 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:19 | 21:19 |
Podivín, Bratislavská | 4:21 | 4:49 | 5:29 | 6:19 | 6:49 | 7:21 | 9:21 | 11:21 | 12:49 | 13:21 | 14:21 | 14:49 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 | 21:21 |
Velké Bílovice, Zd | 4:25 | 4:53 | 5:33 | 6:23 | 6:53 | 7:25 | 9:25 | 11:25 | 12:53 | 13:25 | 14:25 | 14:53 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:25 | 21:25 |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 4:28 | 4:56 | 5:36 | 6:26 | 6:56 | 7:28 | 9:28 | 11:28 | 12:56 | 13:28 | 14:28 | 14:56 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:28 | 21:28 |
Velké Bílovice, Kovárna | 4:30 | 4:58 | 5:38 | 6:28 | 6:58 | 7:30 | 9:30 | 11:30 | 12:58 | 13:30 | 14:30 | 14:58 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:30 | 21:30 |
Velké Bílovice, Na Konci | 4:31 | 4:59 | 5:39 | 6:29 | 6:59 | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 12:59 | 13:31 | 14:31 | 14:59 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:31 | 21:31 |
Moravský Žižkov, Bílovská | 4:34 | 5:02 | 5:42 | 6:32 | 7:02 | 7:34 | 9:34 | 11:34 | 13:02 | 13:34 | 14:34 | 15:02 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:34 | 21:34 |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 4:35 | 5:03 | 5:43 | 6:33 | 7:03 | 7:35 | 9:35 | 11:35 | 13:03 | 13:35 | 14:35 | 15:03 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:35 | 21:35 |
Prušánky, U Mlýna | 4:40 | 5:08 | 5:48 | 6:38 | 7:08 | 7:40 | 9:40 | 11:40 | 13:08 | 13:40 | 14:40 | 15:08 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:40 | 21:40 |
Prušánky, Obecní Úřad | 4:42 | 5:12 | 5:52 | 6:42 | 7:12 | 7:42 | 9:42 | 11:42 | 13:12 | 13:52 | 14:42 | 15:12 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:42 | 21:42 |
Prušánky, Na Konci | 4:44 | 5:14 | 5:54 | 6:44 | 7:14 | 7:44 | 9:44 | 11:44 | 13:14 | 13:54 | 14:44 | 15:14 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:44 | 21:44 |
Josefov, U Kostela | 4:48 | 5:18 | 5:58 | 6:48 | 7:18 | 7:48 | 9:48 | 11:48 | 13:18 | 13:58 | 14:48 | 15:18 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 20:48 | 21:48 |
Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka | - | - | - | 6:51 | - | 7:51 | - | 11:51 | - | 14:01 | 14:51 | - | 15:51 | 16:51 | 17:51 | - | 19:51 | - | - |
Hodonín, Písečný, Farma | - | - | - | 6:56 | - | 7:56 | - | 11:56 | - | 14:06 | 14:56 | - | 15:56 | 16:56 | 17:56 | - | 19:56 | - | - |
Lužice, U Školy | 4:54 | 5:24 | 6:04 | - | 7:24 | - | 9:54 | - | 13:24 | - | - | 15:24 | - | - | - | 18:54 | - | 20:54 | 21:54 |
Lužice, Zdravotní Středisko | 4:56 | 5:26 | 6:06 | - | 7:26 | - | 9:56 | - | 13:26 | - | - | 15:26 | - | - | - | 18:56 | - | 20:56 | 21:56 |
Lužice, Rozcestí | 4:58 | 5:28 | 6:08 | 6:59 | 7:28 | 7:59 | 9:58 | 11:59 | 13:28 | 14:09 | 14:59 | 15:28 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:58 | 19:59 | 20:58 | 21:58 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 4:59 | 5:29 | 6:09 | 7:00 | 7:29 | 8:00 | 9:59 | 12:00 | 13:29 | 14:10 | 15:00 | 15:29 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 18:59 | 20:00 | 20:59 | 21:59 |
Hodonín, Kapřiska | 5:01 | 5:31 | 6:11 | 7:02 | 7:31 | 8:02 | 10:01 | 12:02 | 13:31 | 14:12 | 15:02 | 15:31 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:01 | 20:02 | 21:01 | 22:01 |
Hodonín, U Podjezdu | 5:02 | 5:32 | 6:12 | 7:03 | 7:32 | 8:03 | 10:02 | 12:03 | 13:32 | 14:13 | 15:03 | 15:32 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:02 | 20:03 | 21:02 | 22:02 |
Hodonín, Autobusové Nádraží | 5:04 | 5:34 | 6:45 | 7:05 | 7:34 | 8:05 | 10:04 | 12:05 | 13:34 | 14:27 | 15:27 | 15:34 | 16:05 | 17:55 | 18:05 | 19:57 | 20:05 | 21:04 | 22:04 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Podivín, Železniční Stanice | 4:17 | - | 7:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | - | 17:17 | - |
Podivín, Besední Dům | 4:19 | - | 7:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | - | 17:19 | - |
Podivín, Bratislavská | 4:21 | - | 7:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | - | 17:21 | - |
Velké Bílovice, Zd | 4:25 | - | 7:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | - | 17:25 | - |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 4:28 | - | 7:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | - | 17:28 | - |
Velké Bílovice, Kovárna | 4:30 | - | 7:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | - | 17:30 | - |
Velké Bílovice, Na Konci | 4:31 | - | 7:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | - | 17:31 | - |
Moravský Žižkov, Bílovská | 4:34 | - | 7:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | - | 17:34 | - |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 4:35 | - | 7:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 | - | 17:35 | - |
Prušánky, U Mlýna | 4:40 | - | 7:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | - | 17:40 | - |
Prušánky, Obecní Úřad | 4:42 | 7:02 | 7:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 19:02 |
Prušánky, Na Konci | 4:44 | 7:04 | 7:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 19:04 |
Josefov, U Kostela | 4:48 | 7:08 | 7:48 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 19:08 |
Lužice, U Školy | 4:54 | 7:14 | 7:54 | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:14 |
Lužice, Zdravotní Středisko | 4:56 | 7:16 | 7:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 19:16 |
Lužice, Rozcestí | 4:58 | 7:18 | 7:58 | 11:58 | 13:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 19:18 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 4:59 | 7:19 | 7:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 19:19 |
Hodonín, Kapřiska | 5:01 | 7:21 | 8:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:21 |
Hodonín, U Podjezdu | 5:02 | 7:22 | 8:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:22 |
Hodonín, Autobusové Nádraží | 6:27 | 7:57 | 8:04 | 14:57 | 15:57 | 16:04 | 17:57 | 18:27 | 19:24 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 556 (Hodonín, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 556, Hodonín, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Podivín, Železniční Stanice do Hodonín, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 556 z Břeclav do Hodonín.