573
Jízdní řád 573 – Břeclav, Gumotex
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Prušánky, Obecní Úřad | 5:10 | 13:10 | 21:10 |
Moravská Nová Ves, Jednota | 5:15 | 13:15 | 21:15 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | 5:16 | 13:16 | 21:16 |
Moravská Nová Ves, Železniční Stanice | 5:17 | 13:17 | 21:17 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | 5:19 | 13:19 | 21:19 |
Moravská Nová Ves, Zd | 5:20 | 13:20 | 21:20 |
Hrušky | 5:24 | 13:24 | 21:24 |
Hrušky, Motorest | 5:27 | 13:27 | 21:27 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 5:32 | 13:32 | 21:32 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 5:33 | 13:33 | 21:33 |
Břeclav, Cukrovar | 5:35 | 13:35 | 21:35 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | 5:37 | 13:37 | 21:37 |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 5:40 | 13:40 | 21:40 |
Břeclav, Bors | 5:41 | 13:41 | 21:41 |
Břeclav, Pohansko, Rozcestí | 5:42 | 13:42 | 21:42 |
Břeclav, Gumotex | 5:44 | 13:44 | 21:44 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 573 (Břeclav, Gumotex)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 573, Břeclav, Gumotex, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Prušánky, Obecní Úřad stanice do Břeclav, Gumotex stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 573 z Hodonín do Břeclav.