573
Jízdní řád 573 – Břeclav, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prušánky, Obecní Úřad | - | 6:10 | 6:40 | 7:10 | - | 8:10 | 14:20 | 15:10 | 17:10 |
Moravská Nová Ves, Jednota | - | 6:15 | 6:45 | 7:15 | - | 8:15 | 14:25 | 15:15 | 17:15 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | - | 6:16 | 6:46 | 7:16 | - | 8:16 | 14:26 | 15:16 | 17:16 |
Moravská Nová Ves, Železniční Stanice | 4:47 | 6:17 | 6:47 | 7:17 | - | 8:17 | 14:27 | 15:17 | 17:17 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | 4:49 | 6:19 | 6:49 | 7:19 | - | 8:19 | 14:29 | 15:19 | 17:19 |
Moravská Nová Ves, Zd | 4:50 | 6:20 | 6:50 | 7:20 | - | 8:20 | 14:30 | 15:20 | 17:20 |
Hrušky | 4:54 | 6:24 | 6:54 | 7:24 | 7:24 | 8:24 | 14:34 | 15:24 | 17:24 |
Hrušky, Motorest | 4:57 | 6:27 | 6:57 | 7:27 | 7:27 | 8:27 | 14:37 | 15:27 | 17:27 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 5:02 | 6:32 | 7:02 | 7:32 | 7:32 | 8:32 | 14:42 | 15:32 | 17:32 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 5:03 | 6:33 | 7:03 | 7:33 | 7:33 | 8:33 | 14:43 | 15:33 | 17:33 |
Břeclav, Cukrovar | 5:05 | 6:35 | 7:05 | 7:35 | 7:35 | 8:35 | 14:45 | 15:35 | 17:35 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | 5:07 | 6:37 | 7:07 | 7:37 | 7:37 | 8:37 | 14:47 | 15:37 | 17:37 |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 5:21 | 6:40 | 7:10 | 7:40 | 7:40 | 8:40 | 14:50 | 16:21 | 17:40 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 573 (Břeclav, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 573, Břeclav, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Prušánky, Obecní Úřad stanice do Břeclav, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.