Fortsæt til primært indhold
Bus - 115

115

Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene

Movia

115 bus Køreplan

115 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:40 - 23:40

Dag Kørselstider
mandag 05:40 - 23:40
tirsdag 05:40 - 23:40
onsdag 05:40 - 23:40
torsdag 05:40 - 23:40
fredag 05:40 - 23:40
lørdag 07:40 - 23:40
søndag 08:40 - 23:40
Vis den fulde rejseplan

115 bus Rutekort

115 bus Linjekort

115 bus Ruteplan og stoppesteder

115 bus (retning: Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) har 51 stoppesteder med afgang fra Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev) og endestation Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev).

115 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:40 og stopper kl. 23:40. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 115 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene (51 stop)

Se PDF: 115 køreplan, stoppesteder og kort

115 OSS

  • Hvad tid begynder 115 busat køre?

    Service på bus 115 begynder kl. 05:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 115 bus op med at køre?

    Service på bus 115 stopper kl. 23:40 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 115 bus?

    Hvornår ankommer Bus Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 115 bus stoppesteder

Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev) • Gadehaveskolen (Høje Taastrup Boulevard) • Leen (Gadehavegårdsvej) • Saven (Gadehavegårdsvej) • Helgeshøj Allé (Hveen Boulevard) • Tvillingegårdsvej (Snubbekorsvej) • Ved Rideskolen (Snubbekorsvej) • Agrovej (Snubbekorsvej) • Kroppedal (Ole Rømers Vej) • Ole Rømers Høj (Ole Rømers Vej) • Vridsløsemagle (Ole Rømers Vej) • Ole Rømers Vej 7-9 (Ole Rømers Vej) • Landsbygaden (Ole Rømers Vej) • Sengeløse Plejehjem (Landsbygaden) • Sognevangen (Landsbygaden) • Høkerstræde (Landsbygaden) • Sengeløse Kirke (Landsbygaden) • Sengeløse Skole (Spangåvej) • Sengeløsehallen (Spangåvej) • Industribakken (Midtervej) • Tostholmvej (Ågeholmsvej) • Ågesholmsvej (Vadsby Bygade) • Vadsbystræde (Vadsby Bygade) • Vadsby (Vadsby Bygade) • Soderup (Vadsbyvej) • Fløng Soderupvej (Vendesløjfen) • Bøgevang (Nørreled) • Birkevang (Nørreled) • Hovmarken (Østerled) • Bavneåsen (Sønderled) • Hedevej (Sønderled) • Magnoliavej (Sønderled) • Terningens Kvarter (Sønderled) • Terningens Kvarter Syd (Sønderled) • Magnoliavej (Sønderled) • Holbækmotorvejen (Hedevej) • Skelvej (Hedevej) • Hedekæret (Hedetoften) • Hulkærvej (Vesterkøb) • Hedehusene St. • Hedehusene Skole (Hovedgaden) • Baldersbo (Charlotteager) • Baldersstien (Charlotteager) • Lilleager (Charlotteager) • Høje Taastrup Kirkesti (Frøgård Allé) • Brunellevej (Frøgård Allé) • Potentilvej (Frøgård Allé) • Frøhaven (Frøgård Allé) • Sankt Pauls Skole (Frøgård Allé) • Frøbjerget (Frøgård Allé) • Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev)

Liste over gader under 115 bus

Høje Taastrup Boulevard 40 • Høje Taastrup Boulevard 5 • Leen B 6 • Gadehavegårdsvej 7 • Hveen Boulevard • Snubbekorsvej 6 • Snubbekorsvej • Ole Rømers Vej 44 • Ole Rømers Vej 32 • Ole Rømers Vej 1E • Solbakkevej 15 • Landsbygaden 21B • Landsbygaden 31 • Landsbygaden • Spangåvej 10 • Spangåvej • Håndværkerbakken 10 • Vadsby Bygade 11 • Vadsby Bygade 1 • Soderupvej 24 • Nørreled • Birkevang 1 • Hovmarken 4 • Stjernedalen 6 • Fløngvænget 12 • Forsythiavej 8 • Magnoliavej 2 • Magnoliavej 2 • Forsythiavej 8 • Hedevej 10 • Hedevej 40 • Vesterkøb 37 • Vesterkøb 27 • Fabriksvej 1 • Hovedgaden 375A • Bomager 15 • Gårdager 4 • Liselundager 8A • Høje Taastrup Kirkesti • Brunellevej 2 • Løvefodvej 7 • Høje Tåstrup Stien • Frøgård Alle 2 • Høje Taastrup Boulevard 40

115 bus Køreplan

115 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:40 - 23:40

Dag Kørselstider
mandag 05:40 - 23:40
tirsdag 05:40 - 23:40
onsdag 05:40 - 23:40
torsdag 05:40 - 23:40
fredag 05:40 - 23:40
lørdag 07:40 - 23:40
søndag 08:40 - 23:40

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

115 (Movia)

Det første stop på 115 bus ruten er Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev), og det sidste stop er Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev). 115 (retning: Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 115 har 51 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 57 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 115 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 115 busfor at komme på.

115 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 115 med appen!