Fortsæt til primært indhold
Bus - 115

115 linje

Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene

Movia

115 bus Køreplan

115 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:32 - 23:32

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 05:32 - 23:32 1 t.
tirsdag 05:32 - 23:32 1 t.
onsdag 05:32 - 23:32 1 t.
torsdag 05:32 - 23:32 1 t.
fredag 05:32 - 23:32 1 t.
lørdag 07:32 - 23:32 1 t.
søndag 08:32 - 23:32 1 t.
Vis den fulde rejseplan

115 bus Rutekort - Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene

115 bus Ruteplan og stoppesteder (Opdateret)

115 bus (Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) er en ringlinje med 51 stoppesteder, der afgår fra Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev).

115 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:32 og stopper kl. 23:32. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 115 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene (51 stop)

PDF-version: 115 køreplan, stoppesteder og kort

115 OSS

  • Hvad tid begynder 115 busat køre?

    Service på bus 115 begynder kl. 05:32 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 115 bus op med at køre?

    Service på bus 115 stopper kl. 23:32 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 115 bus?

    Hvornår ankommer Bus Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

115 bus Rutekort - Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene

PDF-version: 115 køreplan, stoppesteder og kort

115 bus Køreplan

115 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:32 - 23:32

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 05:32 - 23:32 1 t.
tirsdag 05:32 - 23:32 1 t.
onsdag 05:32 - 23:32 1 t.
torsdag 05:32 - 23:32 1 t.
fredag 05:32 - 23:32 1 t.
lørdag 07:32 - 23:32 1 t.
søndag 08:32 - 23:32 1 t.

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 115 (fra Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev)), inklusive statusoplysninger i realtid, bus forsinkelser, ændringer af ruter, ændringer af stoppesteder og alle andre serviceændringer. Få en kortvisning i realtid af 115 (Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene), og følg bus, mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al info nu.

115 linje Bus billetpris

Movia 115 (Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) priser kan ændre sig af flere forskellige grunde. For flere oplysninger om billetpriser til Movia, bedes du tjekke Moovit appen eller selskabets officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

115 (Movia)

Det første stop på 115 bus ruten er Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev), og det sidste stop er Høje Taastrup St. (Høje Taastrup Boulev). 115 (Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 115 har 51 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 57 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 115 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 115 busfor at komme på.

115 i nærheden af mig

Linje 115 Bus sporing i realtid

Spor linje 115 (Høje Taastrup St. Via Fløng-Hedehusene) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 115 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Lettere at få oplysninger om linje 115 med appen!