Fortsæt til primært indhold
Bus - 165

165

Herlev St. - Gladsaxe Trafikplads

Movia

165 bus Køreplan

165 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:28 - 23:19

DagKørselstider
mandag05:28 - 23:19
tirsdag05:28 - 23:19
onsdag05:28 - 23:19
torsdag05:28 - 23:19
fredag05:28 - 23:19
lørdag06:09 - 23:19
søndag07:39 - 23:19
Vis den fulde rejseplan

165 bus Rutekort

165 bus Linjekort

165 bus Ruteplan og stoppesteder

165 bus (retning: Gladsaxe Trafikplads) har 52 stoppesteder med afgang fra Herlev St. og endestation Gladsaxe Trafikplads.

165 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:28 og stopper kl. 23:19. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 165 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Gladsaxe Trafikplads (52 stop)

Se PDF: 165 køreplan, stoppesteder og kort

165 OSS

  • Hvad tid begynder 165 busat køre?

    Service på bus 165 begynder kl. 05:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 165 bus op med at køre?

    Service på bus 165 stopper kl. 23:19 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 165 bus?

    Hvornår ankommer Bus Herlev St. - Gladsaxe Trafikplads linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Herlev St. - Gladsaxe Trafikplads linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 165 bus stoppesteder

Herlev St. • Elverhøjen (Herlev Hovedgade) • Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade) • Herlevvænge (Herlev Bygade) • Herlev Bygade (Herlevgårdsvej) • Vindebyvej (Herlevgårdsvej) • Smaragdvej (Hjortespringvej) • Borgerdiget (Hjortespringvej) • Køllegårdsvej (Hjortespringvej) • Persillehaven (Hjortespringvej) • Kildegårdskolen (Gammel Klausdalsbrovej) • Gammelgårdsvej (Gammel Klausdalsbrovej) • Højergårdsvej (Gammel Klausdalsbrovej) • Hjortespringbadet (Skinderskovvej) • Krebsdammen (Midt) (Krebsdammen) • Sortemosevej (Hækmosen) • Egebjergvej (Syvendehusvej) • Kikudbakken (Syvendehusvej) • Damsagervej (Syvendehusvej) • Elme Allé (Skovbovænget) • Ravnehusvej (Skovbovænget) • Birkevangvænget (Skovbovænget) • Skandrups Allé (Skovbovænget) • Pilevænget (Skovbovænget) • Hareskov St. (Stationsvej) • Hareskov St. (Stationsvej) • Gl. Hareskovvej (Skovmose Allé) • Skovbovænget (Skovmose Allé) • Tibberup Allé (Skovmose Allé) • Teglbrændertoften (Tibberup Allé) • Lærketoften (Tibberup Allé) • Åvej (Tibberup Allé) • Tibbevangen (Ny Hjortespringvej) • Mosedybet (Værebrovej) • Bagsværd Svømmehal (Værebrovej) • Værebroparken • Granvej (Vadstrupvej) • Bagsværd St. • Bagsværd Torv (Vadstrupvej) • Grushøj (Krogshøjvej) • Krogshøjvej (Aslaksvej) • Laurentsvej 45 (Laurentsvej) • Laurentsvej (Smørmosevej) • Smørmosevej (Krogshøjvej) • Vibevænget (Krogshøjvej) • Snogebakken (Krogshøjvej) • Løvfrøvej (Krogshøjvej) • Hf 4. Juli 1917 (Klausdalsbrovej) • Egegården (Klausdalsbrovej) • Gladsaxe Skole (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxe Kirke (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxe Trafikplads

Liste over gader under 165 bus

Stationsalleen 11 • Herlev Hovedgade 62 • Herlev Hovedgade • Herlev Bygade 92B • Herlevgårdsvej 3 • Herlevgårdsvej 23 • Hjortespringvej 61 • Hjortespringvej 87 • Hjortespringvej 124 • Malurthaven 7 • Gammel Klausdalsbrovej 421 • Gammelgårdsvej 1A • Gammel Klausdalsbrovej 485A • Skinderskovvej 33 • Hækmosen 65 • Syvendehusvej 68 • Syvendehusvej 21 • Skovbovænget 120 • Skovbovænget 100 • Skovbovænget 71 • Skovbovænget 35 • Skovbovænget 21 • Skovbovænget 2 • Stationsvej 3 • Stationsvej 5 • Skovmose Alle 6 • Skovmose Alle 17 • Skovmose Alle 50 • Tibberup Alle 42 • Tibberup Alle 82 • Marie Alle 6 • Ny Hjortespringvej • Værebrovej 212 • Værebrovej • Vadstrupvej 55 • Bindeledet 6 • Vadstrupvej 5B • Krogshøjvej 3 • Aslaksvej 2 • Laurentsvej 48 • Smørmosevej • Krogshøjvej • Krogshøjvej 148 • Krogshøjvej 181 • Krogshøjvej 211 • Hf. 4. Juli 164 • Klausdalsbrovej 209F • Gladsaxe Møllevej 94 • Gladsaxe Møllevej 61 • Gladsaxe Trafikplads 1

165 bus Køreplan

165 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:28 - 23:19

DagKørselstider
mandag05:28 - 23:19
tirsdag05:28 - 23:19
onsdag05:28 - 23:19
torsdag05:28 - 23:19
fredag05:28 - 23:19
lørdag06:09 - 23:19
søndag07:39 - 23:19

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

165 (Movia)

Det første stop på 165 bus ruten er Herlev St., og det sidste stop er Gladsaxe Trafikplads. 165 (retning: Gladsaxe Trafikplads) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 165 har 52 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 53 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 165 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 165 busfor at komme på.

165 i nærheden af mig

Alternative ruter

165 OSS

  • Hvad tid begynder 165 busat køre?

    Service på bus 165 begynder kl. 05:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 165 bus op med at køre?

    Service på bus 165 stopper kl. 23:19 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 165 bus?

    Hvornår ankommer Bus Herlev St. - Gladsaxe Trafikplads linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Herlev St. - Gladsaxe Trafikplads linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 165 med appen!