Fortsæt til primært indhold
Bus - 440R

440R linje

Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen)

Movia

440R bus Køreplan

440R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 23:29

Dag Kørselstider Hyppighed
man 05:15 - 23:29 30 min
tir 05:15 - 23:29 30 min
ons 05:15 - 23:29 30 min
tor 05:15 - 23:29 30 min
fre 05:15 - 23:29 30 min
lør 06:29 - 23:29 1 t.
søn 06:29 - 23:29 1 t.
Vis den fulde rejseplan

440R bus Rutekort - Haslev St.

440R bus Linjekort

440R bus Ruteplan og stoppesteder (Opdateret)

440R bus (Haslev St.) har 21 stoppesteder med afgang fra Ringsted St. og endestation Haslev St. (Stationspladsen).

440R bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:15 og stopper kl. 23:29. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 440R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Haslev St. (21 stop)

PDF-version: 440R køreplan, stoppesteder og kort

440R OSS

  • Hvad tid begynder 440R busat køre?

    Service på bus 440R begynder kl. 05:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 440R bus op med at køre?

    Service på bus 440R stopper kl. 23:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 440R bus?

    Hvornår ankommer Bus Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

440R bus Køreplan

440R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 23:29

Dag Kørselstider Hyppighed
man 05:15 - 23:29 30 min
tir 05:15 - 23:29 30 min
ons 05:15 - 23:29 30 min
tor 05:15 - 23:29 30 min
fre 05:15 - 23:29 30 min
lør 06:29 - 23:29 1 t.
søn 06:29 - 23:29 1 t.

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 440R (fra Ringsted St.), inklusive statusoplysninger i realtid, bus forsinkelser, ændringer af ruter, ændringer af stoppesteder og alle andre serviceændringer. Få en kortvisning i realtid af 440R (Haslev St.), og følg bus, mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al info nu.

440R linje Bus billetpris

Movia 440R (Haslev St.) priser kan ændre sig af flere forskellige grunde. For flere oplysninger om billetpriser til Movia, bedes du tjekke Moovit appen eller selskabets officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

440R (Movia)

Det første stop på 440R bus ruten er Ringsted St., og det sidste stop er Haslev St. (Stationspladsen). 440R (Haslev St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 440R har 21 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 27 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 440R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 440R busfor at komme på.

440R i nærheden af mig

Linje 440R Bus sporing i realtid

Spor linje 440R (Haslev St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 440R bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

440R - AAlternative ruter

Moovit

1.19M+ anmeldelser
Nemmere at få oplysninger på linje 440R i...