Fortsæt til primært indhold
Bus - 440R

440R

Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen)

Movia

440R bus Køreplan

440R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 23:29

Dag Kørselstider
mandag 05:15 - 23:29
tirsdag 05:15 - 23:29
onsdag 05:15 - 23:29
torsdag 05:15 - 23:29
fredag 05:15 - 23:29
lørdag 06:29 - 23:29
søndag 06:29 - 23:29
Vis den fulde rejseplan

440R bus Rutekort

440R bus Linjekort

440R bus Ruteplan og stoppesteder

440R bus (retning: Haslev St.) har 21 stoppesteder med afgang fra Ringsted St. og endestation Haslev St. (Stationspladsen).

440R bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:15 og stopper kl. 23:29. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 440R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Haslev St. (21 stop)

Se PDF: 440R køreplan, stoppesteder og kort

440R OSS

  • Hvad tid begynder 440R busat køre?

    Service på bus 440R begynder kl. 05:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 440R bus op med at køre?

    Service på bus 440R stopper kl. 23:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 440R bus?

    Hvornår ankommer Bus Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen) linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 440R bus stoppesteder

Ringsted St. • Odinsvej (Næstvedvej) • Ahorn Allé (Næstvedvej) • Odinsvej (Bragesvej) • Haslevvej (Bragesvej) • Tolstrup (Haslevvej) • Galtehus (Haslevvej) • Mulstrup (Haslevvej) • Tvindelstrupvej (Haslevvej) • Sneslev Stationsvej (Haslevvej) • Sneslev Sognevej (Haslevvej) • Sneslev Kirke (Haslevvej) • Lillevang (Haslevvej) • Ringstedvej V/Ellegårdsvej (Ringstedvej) • Førslev Mejerivej (Ringstedvej) • Simmendrup (Ringstedvej) • Sclerosehospitalet (Ringstedvej) • Hørstien (Ringstedvej) • Ringstedvej V/Kirkesalen (Ringstedvej) • Nordborgvej (Ringstedvej) • Haslev St. (Stationspladsen)

440R bus Køreplan

440R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 23:29

Dag Kørselstider
mandag 05:15 - 23:29
tirsdag 05:15 - 23:29
onsdag 05:15 - 23:29
torsdag 05:15 - 23:29
fredag 05:15 - 23:29
lørdag 06:29 - 23:29
søndag 06:29 - 23:29

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

440R (Movia)

Det første stop på 440R bus ruten er Ringsted St., og det sidste stop er Haslev St. (Stationspladsen). 440R (retning: Haslev St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 440R har 21 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 27 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 440R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 440R busfor at komme på.

440R i nærheden af mig

440R - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 440R med appen!