קו 313
יאנוח-ג'ת←ירכא
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 313 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 313 (יאנוח-ג'ת←ירכא) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביאנוח ג'ת/מגרש כדורגל ומסתיים במסעף גוליס/מרכז מזון ירכא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 313 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יאנוח-ג'ת←ירכא (40 תחנות)
יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל
יאנוח ג'ת 3
יאנוח ג'ת 7
כניסה מערבית
ג'ת דרום מערב
ינואח ג'ת ט
ינואח ג'ת ח
יציאה מזרחית
כיכר המזרקה
מאפיה
תנועת נוער
מועדון
מרכז פיס
דואר
יאנוח ג'ת 2
כניסה צפונית
דרך ההר/גלבוע
מרכז מסחרי
בית ספר כפר ורדים
אשכר/שניר
מסעף כפר ורדים
אזור תעשיה
שדרות התעשייה
האלה/התעשייה
האלה/הגפן
ירכא/כניסה מזרחית
מועצה מקומית
מועדון אנוש
מפעל הפיס
קופת חולים כללית
כביש ראשי/אלחלאג'
מועצה מקומית
כביש ראשי מערב
ירכא/כביש 8533
ירכא 5
קופת חולים מאוחדת
כיכר המזרקה
ירכא 3
מפעל בטון
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא
שאלות ותשובות לגבי קו 313
מתי מתחיל לפעול קו 313?
קו 313 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 313 מפסיק לעבוד?
קו 313 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 313?
כדי לראות מתי קו יאנוח-ג'ת←ירכא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יאנוח-ג'ת←ירכא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 313 (יאנוח-ג'ת←ירכא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יאנוח-ג'ת←ירכא (יאנוח-ג'ת←ירכא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 313 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 313 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 313 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 313 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 313
קו 313 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 19:45 | 150 - 195 |
ב׳ | 06:00 - 19:45 | 150 - 195 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 19:45 | 150 - 195 |
ה׳ | 06:00 - 19:45 | 150 - 195 |
ו׳ | 06:15 - 15:00 | 120 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל313 (מ יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 313 (יאנוח-ג'ת←ירכא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 313
תעריף הנסיעה ב313 (יאנוח-ג'ת←ירכא) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
313 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 313 היא יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא.
קו 313 (יאנוח-ג'ת←ירכא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 313. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 313.
מעקב אחר קו האוטובוס 313 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 313 (יאנוח-ג'ת←ירכא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 313 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 313 ב-ישראל
313 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->פלך מרכז-פלך-1#כרמיאל ↔ פלך/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר סולם צור/שדרות האורנים-גשר הזיו-1#/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 22 - נוף הבשן א-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים