16 Γραμμή
Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 16 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 16 λεωφορείο (Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)) έχει 15 στάσεις αναχωρεί από Animus K.A.A και τερματίζει στο σταθμό 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο).
Επιλέξτε 16 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) (15 στάσεις)
Animus K.A.A
Παπαιωάννου
Έπιπλα Ντουλαπτσή
Φυτώριο - Κτηνιατρικό Εργαστήριο
Γεωργική Σχολή
Εργατικές Κατοικίες Αγιου Θωμά
Αγιος Θωμάς
Αποκέντρωση
0137-Αγία Τριάδα - Πυροσβεστική (Προς Κέντρο)
0138-Σοα (Προς Κέντρο)
0117-Πρακτορείο Τρικάλων
Άγιος Νικόλαος Παπαναστασίου
0142-Περιφέρεια Θεσσαλίας (Προς Κέντρο)
0308-Κεντρική Πλατεία Γρ. 3,4,Β14,15
0112-Ωδείο (Προς Κέντρο)
16 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 16 λεωφορείο;
16 ξεκινάει λειτουργία στις 07:05 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 16 λεωφορείο;
16 σταματάει λειτουργία στις 23:10 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 16 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 16 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 16 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 16 λεωφορείο - Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)
Δρομολόγια γραμμής 16 λεωφορείο
16 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 07:05 - 23:10
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Τρι | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Τετ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Πεμ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Παρ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Σαβ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
Κυρ | 07:05 - 23:10 | 472 - 492 |
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 16 (από το Animus K.A.A), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 16 (Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ τώρα.
16 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 16 (Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ.
16 (ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 16 λεωφορείο είναι Animus K.A.A και η τελευταία στάση είναι 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο). 16 (Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 16 έχει 15 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 20 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λάρισα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 16 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 16 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 16 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 16 (Animus Κ.Α.Α. - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 16 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός ή λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λάρισα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 16, στην Λάρισα
16 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Γραμμές στη πόλη Λάρισα
- 8 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Νίκαια/ Πρόγραμμα
- 6 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Ομορφοχώρι/ Πρόγραμμα
- 10 - Κεντρική Πλατεία - Ανθούπολη - ΣΕΚΦΟ - Νέα Πολιτεία/ Πρόγραμμα
- 15 - Κεντρική Πλατεία - Fashion City Outlet - IKEA - ΙΑΣΩ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 5 - Πλατεία Εβραίων - Φαλάνη & Πλατεία Εβραίων - Τερψιθέα/ Πρόγραμμα
- 13 - Βιομηχανική Περιοχή/ Πρόγραμμα
- 2 - Οδός Βόλου - Μελισοχώρι - Περιφερειακός Σταθμός Υπεραστικών ΚΤΕΛ/ Πρόγραμμα
- 11 - Κεντρική Πλατεία - Πλατεία Τούμπας - Χαραυγή/ Πρόγραμμα
- 12 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές ΤΕΙ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 9 - Πλατεία Εβραίων - 1η Στρατιά - Ιωαννίνων - Άγιο Θωμά - Σχολές Πανεπιστημίου Θεσσαλίας - Πλατεία Εβραίων/ Πρόγραμμα
- 7 - Κεντρική Πλατεία - Γιαννούλη/ Πρόγραμμα
- 4 - Καραγάτση - ΑΤΑ - Δημοτικό Ωδείο - AEL F.C. ARENA - Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο ή Κοιμητήριο - Κεντρική Πλατεία - Καραγάτση - ΑΤΑ/ Πρόγραμμα
- 3 - Αλκαζάρ - Κεντρική Πλατεία - Praktiker - Κεντρική Πλατεία - Αλκαζάρ/ Πρόγραμμα
- 1 - Νέα Σμύρνη - Φιλιππούπολη - Νεάπολη - Κεντρική Πλατεία - Νέα Σμύρνη/ Πρόγραμμα