7 Γραμμή
Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 7 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 7 λεωφορείο (Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία) έχει 17 στάσεις αναχωρεί από Ελτα και τερματίζει στο σταθμό 0308-Κεντρική Πλατεία Γρ. 3,4,Β14,15.
Επιλέξτε 7 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία (17 στάσεις)
Ελτα
Ρεμέτζο
Supermarket Βλαχοδημος
Καραβίδα
Νέες Εργατικές Γιαννούλης
Πολιτιστικό Κέντρο
Carrefour
1η Στάση Εργατικές Κατοικίες Γιάννουλης
Μελίνα Μερκούρη
Αγία Ειρήνη
Κλειστό Στάδιο
Ιπποκράτης
14ο Δημοτικό Σχολείο
Άγιος Χαράλαμπος
Αχίλλειον
Πλατεία Εβραίων
0308-Κεντρική Πλατεία Γρ. 3,4,Β14,15
7 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 7 λεωφορείο;
7 ξεκινάει λειτουργία στις 06:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 7 λεωφορείο;
7 σταματάει λειτουργία στις 21:00 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 7 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 7 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 7 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 7 λεωφορείο
7 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:00 - 22:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:00 - 22:45 | 20 |
Τρι | 06:00 - 22:45 | 20 |
Τετ | 06:00 - 22:45 | 20 |
Πεμ | 06:00 - 22:45 | 20 |
Παρ | 06:00 - 22:45 | 20 |
Σαβ | 07:45 - 21:00 | 102 - 120 |
Κυρ | 07:45 - 21:00 | 102 - 120 |
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 7 (από το Ελτα), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 7 (Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ τώρα.
7 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 7 (Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ.
7 (ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 7 λεωφορείο είναι Ελτα και η τελευταία στάση είναι 0308-Κεντρική Πλατεία Γρ. 3,4,Β14,15. 7 (Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 7 έχει 17 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 20 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λάρισα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 7 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 7 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 7 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 7 (Γιάννουλη - Κεντρική Πλατεία) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 7 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός ή λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λάρισα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 7, στην Λάρισα
7 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Γραμμές στη πόλη Λάρισα
- 8 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Νίκαια/ Πρόγραμμα
- 6 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Ομορφοχώρι/ Πρόγραμμα
- 10 - Κεντρική Πλατεία - Ανθούπολη - ΣΕΚΦΟ - Νέα Πολιτεία/ Πρόγραμμα
- 15 - Κεντρική Πλατεία - Fashion City Outlet - IKEA - ΙΑΣΩ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 5 - Πλατεία Εβραίων - Φαλάνη & Πλατεία Εβραίων - Τερψιθέα/ Πρόγραμμα
- 13 - Βιομηχανική Περιοχή/ Πρόγραμμα
- 2 - Οδός Βόλου - Μελισοχώρι - Περιφερειακός Σταθμός Υπεραστικών ΚΤΕΛ/ Πρόγραμμα
- 16 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Animus Κ.Α.Α./ Πρόγραμμα
- 11 - Κεντρική Πλατεία - Πλατεία Τούμπας - Χαραυγή/ Πρόγραμμα
- 12 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές ΤΕΙ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 9 - Πλατεία Εβραίων - 1η Στρατιά - Ιωαννίνων - Άγιο Θωμά - Σχολές Πανεπιστημίου Θεσσαλίας - Πλατεία Εβραίων/ Πρόγραμμα
- 4 - Καραγάτση - ΑΤΑ - Δημοτικό Ωδείο - AEL F.C. ARENA - Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο ή Κοιμητήριο - Κεντρική Πλατεία - Καραγάτση - ΑΤΑ/ Πρόγραμμα
- 3 - Αλκαζάρ - Κεντρική Πλατεία - Praktiker - Κεντρική Πλατεία - Αλκαζάρ/ Πρόγραμμα
- 1 - Νέα Σμύρνη - Φιλιππούπολη - Νεάπολη - Κεντρική Πλατεία - Νέα Σμύρνη/ Πρόγραμμα