13 Γραμμή
Βι.Πε - Λάρισα
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 13 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 13 λεωφορείο (Βι.Πε - Λάρισα) έχει 26 στάσεις αναχωρεί από Medispes και τερματίζει στο σταθμό 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο).
13 λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 16:25. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: καθημερινές.
Επιλέξτε 13 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Βι.Πε - Λάρισα (26 στάσεις)
Medispes
Staff
Alphawood
Oscar
Βιομετάλκο
Καρκανίας-Μπετίνα
Πυροσβεστική Υπηρεσία
Viomar
DS Steal
Ολυμπος
Σούκος
Διασταύρωση Κουλουριού
Bmw
Λόκας
Peugeot
Διασταύρωση Συκουρίου
Δεκε
0102-Εμπορικό Κέντρο Σωκράτους
0103-Γάλακτος (Προς Κέντρο)
0104-Νόστος (Προς Κέντρο)
0105-Εργατικές Κατοικίες Νέας Σμύρνης (Προς Κέντρο)
Ρένα
S/M Dia
0108-Ι.Κ.Α. Νέας Σμύρνης (Προς Κέντρο)
0111-Γενικό Νοσοκομείο (Προς Κέντρο)
0112-Ωδείο (Προς Κέντρο)
13 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 13 λεωφορείο;
13 ξεκινάει λειτουργία στις 16:25 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 13 λεωφορείο;
13 σταματάει λειτουργία στις 16:25 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 13 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Βι.Πε - Λάρισα λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Βι.Πε - Λάρισα λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 13 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 13 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 13 λεωφορείο
Η γραμμή 13 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις καθημερινές. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 16:25
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 16:25 | Απλή αναχώρηση |
Τρι | 16:25 | Απλή αναχώρηση |
Τετ | 16:25 | Απλή αναχώρηση |
Πεμ | 16:25 | Απλή αναχώρηση |
Παρ | 16:25 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 13 (από το Medispes), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 13 (Βι.Πε - Λάρισα) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ τώρα.
13 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 13 (Βι.Πε - Λάρισα) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ.
13 (ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 13 λεωφορείο είναι Medispes και η τελευταία στάση είναι 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο). 13 (Βι.Πε - Λάρισα) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 13 έχει 26 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 43 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λάρισα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 13 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 13 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 13 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 13 (Βι.Πε - Λάρισα) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 13 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός ή λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λάρισα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 13, στην Λάρισα
13 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Γραμμές στη πόλη Λάρισα
- 8 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Νίκαια/ Πρόγραμμα
- 6 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Ομορφοχώρι/ Πρόγραμμα
- 10 - Κεντρική Πλατεία - Ανθούπολη - ΣΕΚΦΟ - Νέα Πολιτεία/ Πρόγραμμα
- 15 - Κεντρική Πλατεία - Fashion City Outlet - IKEA - ΙΑΣΩ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 5 - Πλατεία Εβραίων - Φαλάνη & Πλατεία Εβραίων - Τερψιθέα/ Πρόγραμμα
- 2 - Οδός Βόλου - Μελισοχώρι - Περιφερειακός Σταθμός Υπεραστικών ΚΤΕΛ/ Πρόγραμμα
- 16 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Animus Κ.Α.Α./ Πρόγραμμα
- 11 - Κεντρική Πλατεία - Πλατεία Τούμπας - Χαραυγή/ Πρόγραμμα
- 12 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές ΤΕΙ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 9 - Πλατεία Εβραίων - 1η Στρατιά - Ιωαννίνων - Άγιο Θωμά - Σχολές Πανεπιστημίου Θεσσαλίας - Πλατεία Εβραίων/ Πρόγραμμα
- 7 - Κεντρική Πλατεία - Γιαννούλη/ Πρόγραμμα
- 4 - Καραγάτση - ΑΤΑ - Δημοτικό Ωδείο - AEL F.C. ARENA - Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο ή Κοιμητήριο - Κεντρική Πλατεία - Καραγάτση - ΑΤΑ/ Πρόγραμμα
- 3 - Αλκαζάρ - Κεντρική Πλατεία - Praktiker - Κεντρική Πλατεία - Αλκαζάρ/ Πρόγραμμα
- 1 - Νέα Σμύρνη - Φιλιππούπολη - Νεάπολη - Κεντρική Πλατεία - Νέα Σμύρνη/ Πρόγραμμα