420 Γραμμή
Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 420 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 420 λεωφορείο (Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας) έχει 26 στάσεις αναχωρεί από Εγκώμης - Παλαικύθρου και τερματίζει στο σταθμό Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας.
Επιλέξτε 420 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας (26 στάσεις)
Εγκώμης - Παλαικύθρου
Κοινοτικό Στάδιο Καλού Χωριού 2
Εκκλησία Αγίου Βασιλείου
Κοιμητήριο Καλού Χωριού 2
Κόμβος Καλού Χωριού 1
Βιομηχανική Περιοχή Α2
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 2
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 2
Νικηφόρου Φωκά - Λεωφ. Λεμεσού
Καλύμνου - Πάτμου
Χρυσουπόλεως - Φαναρίου
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 2
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Δάφνιδος
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Εκκλησία Αγ. Γεωργίου 2
Πυροσβεστική 2
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου
Μητρόπολη Λάρνακας 2
Αμερικάνικη Ακαδημία 2
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
420 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 420 λεωφορείο;
420 ξεκινάει λειτουργία στις 06:40 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 420 λεωφορείο;
420 σταματάει λειτουργία στις 18:10 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 420 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 420 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 420 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 420 λεωφορείο
420 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:40 - 19:25
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:40 - 19:25 | 69 - 174 |
Τρι | 06:40 - 19:25 | 69 - 174 |
Τετ | 06:40 - 19:25 | 69 - 174 |
Πεμ | 06:40 - 19:25 | 69 - 174 |
Παρ | 06:40 - 19:25 | 69 - 174 |
Σαβ | 06:40 - 18:10 | 66 - 225 |
Κυρ | 06:40 - 18:10 | 66 - 225 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 420 (από το Εγκώμης - Παλαικύθρου), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 420 (Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
420 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 420 (Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
420 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 420 λεωφορείο είναι Εγκώμης - Παλαικύθρου και η τελευταία στάση είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας. 420 (Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 420 έχει 26 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 29 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 420 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 420 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 420 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 420 (Καλό Χωριό - Καμάρες - Σταθμός Λάρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 420 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 420, στην Larnaca
420 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 427 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 429 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Φάρος - Τεκκές/ Πρόγραμμα
- 412 - Σταθμός Λάρνακας - Αλαμινός/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 431 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Μενεού - Δρομολαξιά/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 407 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Ναυτική Βάση/ Πρόγραμμα
- 403 - Οδού - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 409 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Αλάμπρα/ Πρόγραμμα
- 446 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Τερσεφάνου - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 428 - Σταθμός Λάρνακας - Περιοχή Πασκάλ/ Πρόγραμμα
- 445 - Νυχτερινή: Ορόκλινη - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα