404 Γραμμή
Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 404 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 404 λεωφορείο (Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) έχει 22 στάσεις αναχωρεί από Πλατεία Αγίων Βαβατσινιάς και τερματίζει στο σταθμό Σταθμός Κοφίνου.
Επιλέξτε 404 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου (22 στάσεις)
Πλατεία Αγίων Βαβατσινιάς
Δημ. Σχολείο Αγίων Βαβατσινιάς 2
1η Στάση Αγίων Βαβατσινιάς
Δρόμος Αγίοι Βαβατσινιάς - Ορά - 2η Στάση
Εκκλησία Αποστόλου Ανδρέα 2
Λάγεια 2
Κοινοτικό Συμβούλιο Βάβλας 2
3η Στάση Βάβλας
Ιερά Μονή Αγίου Μηνά 2
2η Στάση Κάτω Δρυ
Αγροτικό Μουσείο Κάτω Δρυ 2
3η Στάση Κάτω Δρυ
Δίστρατο Λευκάρων - Κάτω Δρυ
Κτήμα Δαφέρμου
Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης 2
Λεωφόρος Αγίου Λουκά - Διποτάμου
Κοιμητήριο Σκαρίνου 2
Μουσείο Κέρινων Ομοιωμάτων
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 2η Στάση
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 4η Στάση
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου 2
Σταθμός Κοφίνου
404 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 404 λεωφορείο;
404 ξεκινάει λειτουργία στις 05:40 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 404 λεωφορείο;
404 σταματάει λειτουργία στις 14:45 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 404 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 404 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 404 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 404 λεωφορείο - Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου
Δρομολόγια γραμμής 404 λεωφορείο
404 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:40 - 16:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:40 - 16:20 | 128 - 320 |
Τρι | 05:40 - 16:20 | 128 - 320 |
Τετ | 05:40 - 16:20 | 128 - 320 |
Πεμ | 05:40 - 16:20 | 128 - 320 |
Παρ | 05:40 - 16:20 | 128 - 320 |
Σαβ | 07:45 - 14:45 | 150 - 270 |
Κυρ | 07:45 - 14:45 | 150 - 270 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 404 (από το Πλατεία Αγίων Βαβατσινιάς), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 404 (Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
404 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 404 (Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
404 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 404 λεωφορείο είναι Πλατεία Αγίων Βαβατσινιάς και η τελευταία στάση είναι Σταθμός Κοφίνου. 404 (Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 404 έχει 22 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 39 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 404 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 404 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 404 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 404 (Αγίοι Βαβατσινιάς - Λάγια - Βάβλα - Κάτω Δρυς - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 404 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 404, στην Larnaca
404 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 456 - Νυχτερινή: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Μαζωτός - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (Νυχτερινό)/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 423 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 431 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Μενεού - Δρομολαξιά/ Πρόγραμμα
- 406 - Τουριστική Πεντάσχινος - Άγιος Θεόδωρος - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 403 - Οδού - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 409 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Αλάμπρα/ Πρόγραμμα
- 446 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Τερσεφάνου - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 445 - Νυχτερινή: Ορόκλινη - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα