405 Γραμμή
Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 405 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 405 λεωφορείο (Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) έχει 20 στάσεις αναχωρεί από 2η Στάση Βαβατσινιάς και τερματίζει στο σταθμό Σταθμός Κοφίνου.
Επιλέξτε 405 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου (20 στάσεις)
2η Στάση Βαβατσινιάς
3η Στάση Βαβατσινιάς
Δρόμος Λευκάρων - Βαβατσινιάς - 2η Στάση
Ισαάκ Και Σολωμού - Πετράκη Γιάλλουρου 2
Κέντρο Υγείας Λευκάρων
Πλατεία Λευκάρων 2
Γυμνάσιο - Λύκειο Λευκάρων 2
Εκκλησία Τιμίου Σταυρού 2
Λεωφ. Χριστάκη Στεφάνου 2
Εκκλησία Αγίου Τιμοθέου 2
Πλατεία Κάτω Λευκάρων 2
Αγίου Γεωργίου - 1η Στάση Κάτω Λευκάρων
Κτήμα Δαφέρμου
Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης 2
Κοιμητήριο Σκαρίνου 2
Μουσείο Κέρινων Ομοιωμάτων
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 2η Στάση
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 4η Στάση
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου 2
Σταθμός Κοφίνου
405 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 405 λεωφορείο;
405 ξεκινάει λειτουργία στις 07:50 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 405 λεωφορείο;
405 σταματάει λειτουργία στις 13:55 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 405 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 405 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 405 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 405 λεωφορείο - Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου
Δρομολόγια γραμμής 405 λεωφορείο
405 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 07:50 - 13:55
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 07:50 - 13:55 | 365 |
Τρι | 07:50 - 13:55 | 365 |
Τετ | 07:50 - 13:55 | 365 |
Πεμ | 07:50 - 13:55 | 365 |
Παρ | 07:50 - 13:55 | 365 |
Σαβ | 07:55 - 14:45 | 149 - 261 |
Κυρ | 07:55 - 14:45 | 149 - 261 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 405 (από το 2η Στάση Βαβατσινιάς), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 405 (Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
405 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 405 (Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
405 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 405 λεωφορείο είναι 2η Στάση Βαβατσινιάς και η τελευταία στάση είναι Σταθμός Κοφίνου. 405 (Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 405 έχει 20 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 30 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 405 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 405 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 405 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 405 (Βαβατσινιά - Πάνω Λεύκαρα - Κάτω Λεύκαρα - Σκαρίνου - Σταθμός Κοφίνου) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 405 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 405, στην Larnaca
405 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 456 - Νυχτερινή: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Μαζωτός - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (Νυχτερινό)/ Πρόγραμμα
- 427 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 415 - Σταθμός Λάρνακας - Αθιένου/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 414Α - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 442 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Τρούλλοι/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 423 - Κυκλική γραμμή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 425 - Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 406 - Τουριστική Πεντάσχινος - Άγιος Θεόδωρος - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 407 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Ναυτική Βάση/ Πρόγραμμα
- 409 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Αλάμπρα/ Πρόγραμμα
- 428 - Σταθμός Λάρνακας - Περιοχή Πασκάλ/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα